Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Gabe Newell dostarcza aktualnych informacji na temat rozwoju gier w Valve

Gabe Newell dostarcza aktualnych informacji na temat rozwoju gier w Valve
21 sty 2021, 20:05

Tak krytykowany, jak chwalony, Gabe Newell pozostaje ważną postacią w branży gier wideo.Jest w pewnym sensie gwiazdą, której nie trzeba już przedstawiać. Minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz słyszeliśmy go w mediach, jednak niedawno udzielił wywiadu nowozelandzkiej telewizji TVNZ. Ojciec Valve mieszka w Nowej Zelandii od początku pandemii.

W wywiadzie tym, który w całości można znaleźć na stronie TVNZ, wypowiedział się on na różne tematy, włączając w to kontrowersje wokół Cyberpunka 2077 oraz zdaje się być po stronie CD Projekt Red:

Są pewne aspekty gry, które są po prostu genialne, i pokazuje to ogromną ilość pracy - niesprawiedliwe jest rzucanie kamieniami w jakiegokolwiek innego dewelopera, ponieważ samo osiągnięcie czegoś tak skomplikowanego i ambitnego jak to, jest dość niesamowite.

 

Jeśli chodzi o gry tworzone przez Valve, to pozostaje on raczej nieuchwytny. Chociaż nowa odsłona serii Half-Life została wydana w 2020 roku, nie wszyscy gracze mogli się nią cieszyć, ponieważ Half-Life Alyx jest grywalny tylko w wirtualnej rzeczywistości. Gra przywróciła licencję do życia, ale wielu graczy, którzy nie mieli niezbędnego sprzętu, czuło się poszkodowanych i nadal czekają na sequel Half-Life 2, a nawet na Portal 2.

 

 

Choć nie zdradza on wielu szczegółów, wiemy już, że w Valve pojawiają się obecnie nowe gry i wydaje się, że skupiają się one na grach dla jednego gracza.

Zdecydowanie mamy gry w fazie rozwoju, które będziemy ogłaszać - fajnie jest dostarczać gry. Alyx był świetny - wracać do tworzenia gier dla jednego gracza, co stworzyło sporo rozmachu wewnątrz firmy, aby robić jeszcze więcej.

Dopiero okaże się, co Valveprzygotuje dla nas w przyszłości, ale nawet jeśli te słowa pozostają niejasne, ten wywiad sugeruje, że możemy usłyszeć o tych grach w nie tak odległej przyszłości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare