Gabe Newell dostarcza aktualnych informacji na temat rozwoju gier w Valve

Gabe Newell dostarcza aktualnych informacji na temat rozwoju gier w Valve

Tak krytykowany, jak chwalony, Gabe Newell pozostaje ważną postacią w branży gier wideo.Jest w pewnym sensie gwiazdą, której nie trzeba już przedstawiać. Minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz słyszeliśmy go w mediach, jednak niedawno udzielił wywiadu nowozelandzkiej telewizji TVNZ. Ojciec Valve mieszka w Nowej Zelandii od początku pandemii.

W wywiadzie tym, który w całości można znaleźć na stronie TVNZ, wypowiedział się on na różne tematy, włączając w to kontrowersje wokół Cyberpunka 2077 oraz zdaje się być po stronie CD Projekt Red:

Są pewne aspekty gry, które są po prostu genialne, i pokazuje to ogromną ilość pracy - niesprawiedliwe jest rzucanie kamieniami w jakiegokolwiek innego dewelopera, ponieważ samo osiągnięcie czegoś tak skomplikowanego i ambitnego jak to, jest dość niesamowite.

 

Jeśli chodzi o gry tworzone przez Valve, to pozostaje on raczej nieuchwytny. Chociaż nowa odsłona serii Half-Life została wydana w 2020 roku, nie wszyscy gracze mogli się nią cieszyć, ponieważ Half-Life Alyx jest grywalny tylko w wirtualnej rzeczywistości. Gra przywróciła licencję do życia, ale wielu graczy, którzy nie mieli niezbędnego sprzętu, czuło się poszkodowanych i nadal czekają na sequel Half-Life 2, a nawet na Portal 2.

 

 

Choć nie zdradza on wielu szczegółów, wiemy już, że w Valve pojawiają się obecnie nowe gry i wydaje się, że skupiają się one na grach dla jednego gracza.

Zdecydowanie mamy gry w fazie rozwoju, które będziemy ogłaszać - fajnie jest dostarczać gry. Alyx był świetny - wracać do tworzenia gier dla jednego gracza, co stworzyło sporo rozmachu wewnątrz firmy, aby robić jeszcze więcej.

Dopiero okaże się, co Valve przygotuje dla nas w przyszłości, ale nawet jeśli te słowa pozostają niejasne, ten wywiad sugeruje, że możemy usłyszeć o tych grach w nie tak odległej przyszłości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare