Instant Gaming EU
 
 

Kolejny tytuł Valve właśnie wyciekł i będzie to konkurencyjna strzelanka

Kolejny tytuł Valve właśnie wyciekł i będzie to konkurencyjna strzelanka

Trudno znaleźć gracza, który nie słyszałby o Valve Corporation, znanej również jako Valve Software, współzałożonej przez Gabe'a Newella i Mike'a Harringtona. Valve jest powszechnie znane jako twórca największej platformy cyfrowej dystrybucji gier na PC: Steam, dzięki której miliony gier trafiły do graczy na całym świecie.

Jednak Valve jest również znane z tworzenia gier. Ich debiutancki tytuł, strzelanka pierwszoosobowa Half-Life, wydana w 1998 roku, odniosła sukces krytyczny i komercyjny oraz wywarła trwały wpływ na gatunek FPS. W kolejnych latach firma kontynuowała wydawanie wysoko ocenianych gier, takich jak Counter-Strike, Portal, Day of Defeat, Team Fortress, Left 4 Dead 2, a ostatnio Half-Life: Alyx.

Gry Valve, choć nie są wydawane często, zawsze zapewniają wysoką jakość. Dlatego też fani byli bardzo zaskoczeni, gdy niedawno w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia i filmy dotyczące ich najnowszej gry zatytułowanej Deadlock, mimo że Valve nie wydało żadnego oficjalnego ogłoszenia na temat tej gry:

Post zawierał cztery zrzuty ekranu rzekomo pochodzące z gry, przedstawiające postacie (jedną przypominającą Snajpera z Team Fortress 2) walczące w środowisku miejskim, które wygląda podobnie do Miasta 17 z Half-Life 2. Inny zrzut ekranu przedstawia bohatera o imieniu Grey Talon, wraz z opisami broni i umiejętności postaci.

Valve nie wspominało wcześniej o pracach nadDeadlock, co czyni jego ujawnienie dość nieoczekiwanym. W sieci pojawił się również 18-minutowy materiał filmowy, w którym twórcy opisują grę jako połączenie Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, Valorant, Smite i Orcs Must Die. Styl graficzny gry jest dość podobny do Team Fortress 2 i Valorant, i ma magiczny klimat lat czterdziestych.

Obecny rynek gier jest zalany strzelankami z supermocami, takimi jak Valorant, Overwatch i nadchodzący Marvel Rivals, co prowadzi wielu do pytań, jakie unikalne elementy Deadlock od Valve wniesie do gatunku. Aby się tego dowiedzieć, będziemy musieli poczekać do premiery gry.

Jak zawsze, narzędzie do porównywania cen dLCompare zapewnia graczom najlepsze oferty. Upewnij się, że korzystasz z niego, aby uzyskać najniższe ceny gier Valve.

40.59zł
Portal 2
Portal 2
32.17zł
Portal
Portal
34.94zł
Half Life
Half Life
39.21zł
Left 4 Dead
Left 4 Dead
  • Oficjalna strona : Left 4 Dead
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Valve
  • Deweloper : Valve
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 17 listopada 2008
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare