Forza Horizon 4 jest już dostępna na Steamie

Forza Horizon 4 jest już dostępna na Steamie

Forza Horizon 4 ma już stabilną bazę fanów i jest to dość popularna gra wideo wśród tych, którzy uwielbiają przeżywać dreszczyk emocji związany z prowadzeniem wszelkiego rodzaju samochodów. Gra oddaje do Twojej dyspozycji ogromny otwarty świat reprezentujący terytorium Wielkiej Brytanii, które można odkrywać do woli i dzielić się z maksymalnie 72 innymi graczami na każdym serwerze. Posiada ogromną różnorodność pojazdów, które można odblokować i mnóstwo innych funkcji, które przyczyniają się do stworzenia wspaniałego doświadczenia wyścigowego, w tym dynamiczny system pogodowy i kreator tras. Forza Horizon 4 był dostępny na PC i Xbox One od czasu wydania w 2018 roku, a nowa wersja dla konsoli next-gen Microsoftu jest również dostępna od listopada 2020 roku, ale wczoraj gra w końcu dotarła na Steam.

Możesz teraz kupić i grać w Forza Horizon 4 na platformie cyfrowej Valve z pełnym wsparciem cross-playu. Dostępne są trzy różne edycje gry, Standard, Deluxe i Ultimate. Ich zawartość waha się od podstawowej gry i pakietu Formula Drift w najtańszej z nich, do całej gamy dodatkowych samochodów i pakietów gier w najdroższej. Jest też sporo pakietów samochodów, które można kupić osobno, aby odblokować więcej pojazdów.

 

 

To dość zaskakujące, że najtańsza edycja Forza Horizon 4 wyceniona jest na 59,99$/ 54,99£/ 69,99€/ 214,99zł, zwłaszcza jak na grę, która ma już trzy lata. Nie chodzi o to, że gra nie oferuje naprawdę dobrego doświadczenia dla fanów wyścigów, ale wydaje się to słabym posunięciem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość fanów serii prawdopodobnie posiada ją już na innych platformach. Bez względu na to, jaką platformę wybierzesz do gry, zawsze możesz znaleźć najlepszą cenę zakupu Forza Horizon 4 na naszej porównywarce, w każdej chwili.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare