Instant Gaming EU
 
 

Epic Games postanowiło nie dawać Conan Exiles za darmo

Epic Games postanowiło nie dawać Conan Exiles za darmo

To nic nowego, że Epic Games co tydzień rozdaje darmowe gry. Robią to od czasu uruchomienia Epic Games Store i jest to świetny sposób na przyciągnięcie ludzi do swojej platformy. Lista gier, które do tej pory stały się darmowe, ma całkiem niezłą mieszankę tytułów, która zawiera gry ze wszystkich gatunków. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji Epic Games Store za pomocą swojego konta (możesz utworzyć jedno z nich za darmo, jeśli go nie posiadasz), a następnie możesz odebrać dowolną dostępną darmową grę i będzie ona na stałe wchodzić w skład Twojej kolekcji. Ponadto za każdym razem, gdy nowa gra staje się bezpłatna, ogłaszają one, jakie gry będą dostępne w przyszłości. Dlatego, jak ogłoszono w zeszłym tygodniu, spodziewaliśmy się otrzymać Conan Exiles i Hue za darmo na PC. Okazuje się jednak, że Epic Games zdecydowało się nie dawać go w ostatniej chwili.

Powody tej decyzji nie zostały wyjaśnione, ale przynajmniej wiemy, że ci, którzy spodziewali się grać w grę survivalową Funcomu na platformie Epic Games, będą mogli to zrobić w przyszłości, oczywiście kupując grę.

Inną grą, która miała być dostępna w tym tygodniu i która została jako jedyna, którą gracze otrzymają za darmo jest Hue. Jest to wyjątkowa gra platformowa 2D, która rzuca graczom wyzwania za pomocą kolorowych łamigłówek. Kluczem do postępów w Hue jest zmiana koloru tła scenariusza tak, aby odpowiadał on kolorowi przeszkód, które znajdziesz. W ten sposób te przeszkody znikną, a Ty będziesz mógł przejść przez różne poziomy w grze.

 

 

Hue będzie dostępny za darmo w Epic Games Store przez cały tydzień. Po tym, jeśli twórcy Fortnite nie zdecydują się zmienić rzeczy w ostatniej chwili, powinieneś być w stanie zdobyć Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premiere Edition, a także The Escapists 2 w przyszłym tygodniu.

3.05zł
Hue
Hue
  • Oficjalna strona : Hue
  • Kategorie : Przygodowe , Logiczne
  • Edytor : Curve Games
  • Deweloper : Fiddlesticks Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 30 sierpnia 2016
25.05zł
Conan Exiles
Conan Exiles
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare