DLC Thrones of Decay na nowo rozpala ogień wojny w Total War: Warhammer III

DLC Thrones of Decay na nowo rozpala ogień wojny w Total War: Warhammer III

Creative Assembly ma długą historię rozszerzania gier z serii Total War: Warhammer o dodatkowe DLC, które wprowadzają do rozgrywki nowe rasy i inne nowości. Jednak niedawna zapowiedź Total War: Warhammer III - Thrones of Decay nie pozostawiła żadnego fana gry obojętnym, ponieważ doda nowe jednostki i lordów, ale także darmowe nowości dla wszystkich, którzy posiadają grę. Imperium, Krasnoludy i Nurgle wzmocnią swoją potęgę dzięki mnóstwu nowych i imponujących oddziałów, które można obejrzeć w akcji w oficjalnym zwiastunie Total War: Warhammer III - Thrones of Decay poniżej.

 

 

Ekscytujące dodatki

Malakai Makaisson użyje swojego gigantycznego latającego statku, aby wesprzeć dużą liczbę nowych oddziałów krasnoludów, w tym piratów-zabójców, gromowładnych i nie tylko. Ten nowy lord zapewni bezprecedensową siłę powietrzną i wsparcie ogniowe oddziałom pod jego dowództwem, umożliwiając nowe rodzaje strategii dla frakcji.

Imperium jest wzmacniane przez Elspeth Von Draken, która szybuje w przestworzach na swoim Karminowym Smoku i dowodzi ogromną armią. Mroczna Pani z Nuln może użyć swojej potężnej ametystowej magii, aby zdominować pole bitwy i zmienić bieg bitwy.

Nurgle Maggot Lord Tamurkhan jest w stanie opętać zwłoki, a w swoim obecnym wcieleniu jest ogromnym ogrem tyranem, zdolnym zniszczyć wszystko na swojej drodze. Jego zdolność do wysysania życia z pobliskich jednostek, gdy umiera, aby kontynuować walkę, czyni go potężnym wrogiem, który jest wspierany przez szeroką gamę sług Władcy Zarazy.

Total War: Warhammer III - Thrones of Decay różni się nieco od swoich poprzedników, ponieważ każdą z trzech frakcji w DLC można kupić osobno. Ponadto DLC będzie towarzyszyć nowa łatka, która będzie zawierać przeróbkę głównej kampanii dla Krasnoludów, Imperium i Nurgle, a także kolejnego legendarnego lorda, bohatera i artefakt. Wszystko to będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy Total War: Warhammer III.

Najlepsze oferty na rekrutację Malakai, Elspeth i Tamurkhana będą wkrótce dostępne w naszej porównywarce. Tymczasem powinieneś kupić tani cdkey do gry Total War: Warhammer III, jeśli nie posiadasz jednej z najlepszych gier inspirowanych kultową strategiczną grą stołową Games Workshop, i przygotować się na zanurzenie się w uniwersum ogromnych bitew.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare