Desperados III ma wreszcie datę premiery

Desperados III ma wreszcie datę premiery

Minęło trochę czasu, odkąd ogłoszono Desperados III ale Mimimi Games włożyło wiele wysiłku, aby nowa gra z serii Desperados była godna pochwały. Twórcy Shadow Tactics mieli już doświadczenie z tym gatunkiem, ale utrzymanie poziomu trudności, liczby opcji taktycznych i smaku poprzednich gier Desperados, podczas gdy próby wprowadzenia nowego życia do serii stały się dla nich niewątpliwie wyzwaniem. Od czasu wydania serii Commandos wszystkie gry tego samego typu starały się być na tym samym poziomie, co arcydzieło z Pyro Studios, ale Desperados III ma wszystkie elementy, które mogą spodobać się fanom gier taktycznych w czasie rzeczywistym. W końcu wiemy, kiedy będziemy mogli sprawdzić, czy jest wystarczająco dobry, ponieważ THQ Nordic właśnie ogłosiło, że Desperados III zostanie wydany 16 czerwca 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

 

 

Desperados III to prequel Desperados: Wanted Dead or Alive który nawiązuje do historii Johna Coopera. Prowadząc grupę niezwykłych bohaterów, będą musieli przetrwać serię misji w bezwzględnym scenariuszu Dzikiego Zachodu. Desperados III to taktyczna gra polegająca na skradaniu się, w której będziesz musiał wykorzystać umiejętności każdego z elementów grupy pod kontrolą, aby z powodzeniem osiągać różne cele w każdej misji w miarę rozwoju historii.

Każda z postaci w Twojej grupie specjalizuje się w innej dziedzinie wiedzy i tylko łącząc je i przestrzegając dobrze ułożonego planu, będziesz w stanie sprawić, by osiągnęli postęp w swojej przygodzie. Ukrycia, zabójcze i nieśmiercionośne ruchy mogą być wykorzystane do rozproszenia lub wyeliminowania wrogów lub opracowania różnych strategii ich pokonania, a Ty musisz pamiętać, że istnieje wiele sposobów na pokonanie każdej przeszkody w grze. Od Ciebie zależy, jak to zrobisz, ale pamiętaj, że użycie siły nie zawsze jest najlepszym sposobem.

 

 

Desperados III okaże się prawdziwym wyzwaniem dla tych, którzy lubią gry strategiczne w czasie rzeczywistym, a Ty możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić go za pośrednictwem naszego komparatora.

14.08zł
Desperados 3
Desperados 3
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare