Kinguin advent rest
 
 

Desperados III pokazuje opcje rozgrywki za pomocą interaktywnego wideo

Desperados III pokazuje opcje rozgrywki za pomocą interaktywnego wideo

 THQ Nordic stawia na nowe wersje starych gier wideo, a także kontynuuje długowieczne serie. Desperados III jest tego dobrym przykładem, ponieważ będzie kontynuował bardzo popularną serię taktyk w czasie rzeczywistym inspirowaną Commandos: Behind Enemy Lines. Premiera Desperados III planowana jest na 16 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox, a deweloperzy opublikowali nowy film, który pozwala poznać różnicę między dwoma możliwymi podejściami do scenariuszy, z którymi będziesz musiał zmierzyć się w grze. W Desperados III będziesz dowodził grupą bohaterów, którzy pod dowództwem rewolwerowca Johna Coopera będą musieli przemierzać Dziki Zachód w epickiej przygodzie.

Każdy członek gangu pod Twoją kontrolą ma określony zestaw umiejętności, z których można korzystać na kilka sposobów. Staniesz w obliczu trudnych scenariuszy i wrogów, a sytuacje, które napotkasz, można rozwiązać na kilka sposobów. Możesz spróbować skradania się i podstępów, aby unikać wrogów lub pozbywać się ich w miarę postępów na każdym etapie, starając się stawić czoła jak najmniejszej liczbie wrogów. Ale jeśli chcesz mieć bardziej bezpośrednie podejście do sytuacji, możesz także szarżować z bronią palną i radzić sobie z tym, co na Ciebie rzucą, jeśli masz wystarczające umiejętności, aby przeżyć. Niewątpliwie druga opcja zwróci na Ciebie większą uwagę, ale jeśli uda Ci się usunąć zagrożenia, wynik będzie równie satysfakcjonujący, jak przekradnięcie się przez obronę wroga, a nawet więcej. Możesz dobrze przyjrzeć się obu opcjom w poniższym interaktywnym filmie.

 

 

Właściwe zarządzanie umiejętnościami twoich postaci i odpowiednie wyczucie czasu będzie kluczem do sukcesu, ale teraz, gdy masz doświadczenie z pierwszej ręki w tym, co ma do zaoferowania Desperados III wystarczy, że odwiedzisz naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę zakupu i przygotować się do rozpoczęcia gry za zaledwie kilka tygodni.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

13.40zł
Desperados 3
Desperados 3
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare