Dead Rising Deluxe Remaster przywróci kultową serię jesienią tego roku

Dead Rising Deluxe Remaster przywróci kultową serię jesienią tego roku

Dead Rising to jedna z pierwszych nazw gier wideo, które przychodzą na myśl, gdy myślimy o przygodach w tematyce zombie. Capcom wydał pierwszą odsłonę serii w 2006 roku i wprowadził fotoreportera Franka Westa w centrum uwagi jako cudownego zabójcę zombie. Uwięziony w centrum handlowym opanowanym przez zombie, może użyć wszystkiego, co może znaleźć, aby utrzymać zombie na dystans i zbadać, co stoi za ich atakiem. Z kilkoma dostępnymi alternatywnymi trybami, Dead Rising to ekscytująca przygoda, która wkrótce powróci w nowej formie dzięki Dead Rising Deluxe Remaster.

Nowoczesna wersja

Capcom obiecuje przywrócić serię w nowoczesnej wersji stworzonej na silniku RE Engine. Dead Rising Deluxe Remaster zawierać będzie ulepszoną grafikę, nowy system zapisu, wsparcie dla kontrolerów Xbox i DualShock 4, rozdzielczość 4K, nielimitowaną liczbę klatek na sekundę i wiele więcej. Gra nie zaoferuje wielu nowości pod względem zmian fabularnych, ale dla fanów będzie świetną okazją do ponownego zapoznania się z oryginałem. Oczywiście ci, którzy jeszcze nie odkryli Dead Rising, powinni zdecydowanie spróbować, jeśli szukają ekscytującej przygody z horrorem.

"Cała grafika, w tym postacie i środowiska, zostały odnowione i znacznie ulepszone w stosunku do oryginału. Mimika postaci, tekstury materiałów i rozbryzgi krwi wyglądają znacznie bardziej realistycznie. Przytłaczające hordy zombie wypełniają ekran dzięki całkowicie przerobionej grafice!"

 

 

Premiera Dead Rising Deluxe Remaster zaplanowana jest na 19 września 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem Steam. Najlepsze oferty przedsprzedażowego zamówienia Dead Rising Deluxe Remaster znajdziesz w naszej porównywarce przed datą premiery, ale jeśli jesteś wieloletnim fanem serii i chcesz ponownie przeżyć stare chwile, powinieneś również sprawdzić Dead Rising 2, Dead Rising 3 i Dead Rising 4.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare