Dead Cells otrzyma kolejną bezpłatną aktualizację w grudniu

Dead Cells otrzyma kolejną bezpłatną aktualizację w grudniu

Dead Cells to mały klejnot, który powinien znaleźć się w bibliotece wszystkich tych, którzy kochają gry akcji typu roguelike. Ten niesamowity tytuł w stylu Metroidvania został wydany w 2018 roku i otrzymał kilka darmowych aktualizacji od tego czasu. Każda z tych aktualizacji dodała dodatkową zawartość i nowości do gry, a deweloper Motion Twin właśnie ogłosił, że nowa jest w drodze. Choć ogłoszenie to było zupełnie nieoczekiwane, jest ono bardzo mile widziane przez fanów gry, którzy mają teraz kolejny powód, aby wrócić do Dead Cells.

Nowa aktualizacja Dead Cells powinna pojawić się w połowie grudnia i doda nową broń, nowy typ potwora, pokój lore, nowe skórki dla Twojej postaci, a nawet nową opcję diety. Znajdzie się tam również kilka innych nowości, które są jeszcze testowane, więc nie wiemy jeszcze, co to będzie. Developer Motion Twin potwierdził również, że w ciągu najbliższych miesięcy wyda więcej niespodzianek dla Dead Cells. Byłoby całkiem fajnie, gdyby wydali rozszerzenie z jeszcze większą ilością treści.Niezwykła regrywalność gry jest już na bardzo wysokim poziomie, jak można by się spodziewać po każdej grze typu roguelike, ale nigdy nie będzie nudno. Dodatkowa zawartość byłaby jeszcze lepsza dla tych, którzy spędzili już niezliczoną ilość godzin próbując odkryć różne poziomy wyspy, na której odbywa się gra.

 

 

Jeśli chcesz gry akcji, która wymaga wysokiego poziomu umiejętności, z dużą ilością przeciwników do pokonania i miejsc do zwiedzania oraz bezlitosną walką, w której każdy błąd zakończy się Twoją śmiercią, Dead Cells jest opcją, którą naprawdę powinieneś rozważyć. Oczywiście, można ją znaleźć w najlepszej cenie poprzez naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare