Motion Twin ogłasza nowe DLC do Dead Cells

Motion Twin ogłasza nowe DLC do Dead Cells

Jak wspominaliśmy niedawno, Dead Cells, który obchodził swoją drugą rocznicę tego lata, wkrótce otrzyma nową darmową aktualizację. Motion Twin ogłosił ją na początku tego miesiąca, po kilku tygodniach ciszy. Ujawnili również, że gracze Dead Cells będą mieli inne niespodzianki w nadchodzących miesiącach i właśnie ujawnili co najmniej jedną z nich, ogłaszając nowe płatne DLC do gry, Fatal Falls.

Ujawnione w krótkim zwiastunie poniżej, Fatal Falls doda dwie nowe strefy, Fractured Shrines i Undying Shores, w których odkryjemy dwie nowe biomy poza zamkiem i gdzie będziemy kontynuować historię Więźnia. Fatal Falls doda również nowego bossa i nową broń, która nie została jeszcze określona. Motion Twin nie podał jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale DLC Fatal Falls dla Dead Cells będzie używać tego samego modelu co The Bad Seed.

 

 

Co do daty premiery, nie została ona jeszcze potwierdzona. Jedyną wskazówką, którą mamy jest początek 2021 roku. Biorąc pod uwagę, że nie jest to tak odległa data, powinniśmy mieć informacje o Fatal Falls i dacie premiery bardzo szybko. Motion Twin obiecał dać nam więcej informacji na temat przyszłości Dead Cells i usprawnić regularną komunikację z bazą graczy.

W międzyczasie gra otrzyma wkrótce dodatkową zawartość, a darmowa aktualizacja planowana jest na połowę grudnia, dzięki czemu pojawi się między innymi nowa broń i nowe skórki. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz przeczytać nasz dedykowany artykuł pod adresem tutaj. Jak zwykle, jeśli jeszcze nie masz Dead Cells, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć grę w najlepszej cenie.

27.60zł
Dead Cells
Dead Cells
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare