Instant Gaming EU
 
 

Data premiery dodatku do World War Z: Aftermath: Valley of the Zeke Swarms potwierdzona

Data premiery dodatku do World War Z: Aftermath: Valley of the Zeke Swarms potwierdzona

Saber Interactive ogłosiło wydanie Valley of the Zeke, pierwszego nowego odcinka kampanii premium dla World War Z: Aftermath od czasu jej debiutu w 2021 roku. Gra jest inspirowana hitowym filmem Paramount Pictures i jest kooperacyjną strzelanką zombie. Nowy odcinek będzie dostępny 5 grudnia 2023 roku na PC, PlayStation i Xbox.

Jego akcja rozgrywa się w Arizonie i zawiera trzy zupełnie nowe mapy oraz czterech nowych grywalnych ocalałych. Epizod wprowadzi graczy w nową historię osadzoną w sercu amerykańskiego południowego zachodu. Gracze poprowadzą konwój ocalałych do zbawienia przez pustynię i upadłe miejskie twierdze ludzkości, tak jak w podstawowej wersji gry.

 

 

Oprócz nowego epizodu, 5 grudnia dostępne będą nowe pakiety skórek premium dla postaci i broni. Gracze będą mogli pobrać "Pakiet skórek postaci przed apokalipsą" oraz "Pakiet skórek broni płonących czaszek".

Valley of the Zeke dostarczy również i darmową aktualizację dla wszystkich posiadaczy oryginalnego World War Z i World War Z: Aftermath 5 grudnia. Aktualizacja będzie zawierać nowe odmiany zombie, w tym Juggernauta, specjalną jednostkę zombie, która może zadawać ból podczas szarży w dół linii, a także nowe wojskowe zombie z pancerzem bojowym, co stanowi jeszcze większe wyzwanie.

Aktualizacja będzie również zawierać nową broń drugorzędną o nazwie Desert Eagle, która zapewnia ogromną siłę hamowania, gdy jest najbardziej potrzebna. Wreszcie, pojawi się nowy zestaw ekscytujących mutatorów dla trybu wyzwań. Automatyczna wieżyczka z wybuchową amunicją szybko rozprawi się z zombie, ale ich żywotność zostanie skrócona.

World War Z: Aftermath pozwala grać w pojedynkę z kolegami z oddziału AI lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy z pełnym crossplayem między PC i konsolami. Zmierz się z hordami wygłodniałych zombie dzięki całej zawartości z World War Z: Game of the Year Edition, zawierającej pełne epizody w Nowym Jorku, Moskwie, Jerozolimie, Tokio, Marsylii, Rzymie - w tym Watykanie - na półwyspie Kamczatka, a wkrótce także w Arizonie.

Valley of the Zeke zadebiutuje 5 grudnia 2023 roku na PC za pośrednictwem Epic Games Store i Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Jeśli jesteś w nastroju do strzelania do hord zombie, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na World War Z: Aftermath i zadzwoń do znajomych na wycieczkę. W Arizonie jest co robić.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare