Control będzie mieć multiplayerowy spin-off

Control będzie mieć multiplayerowy spin-off

FaniControl otrzymali ostatnio bardzo dobrą wiadomość. Remedy Entertainment pracuje nad sequelem popularnej przygodowej gry akcji, który będzie grą multiplayer opartą na uniwersum pierwszej gry. Deweloper podpisał umowę z 505 Games na opracowanie tego spin-offu, który obecnie nosi nazwę Project Condor. Wiadomość została upubliczniona poprzez publikację na oficjalnej stronie dewelopera, gdzie dyrektor gry Mikael Kasurinen opowiada o przyszłości franczyzy Control.

 

"Control to przede wszystkim świat, miejsce dla wielu historii, wydarzeń i postaci. Miejsce, w którym dzieją się rzeczy nieoczekiwane, dziwne i niezwykłe. Zapoczątkowaliśmy to wejściem Jessego do Najstarszego Domu, ale w tym świecie jest coś więcej. Och, tak wiele więcej."

 

Deweloper jest nastawiony na stworzenie porywającego doświadczenia, które pozwoli graczom zagłębić się w ten wszechświat, używając Control jako wstępu do znacznie większego świata. Project Condor to multiplayerowy spin-off, który ukaże się na PC; PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a można się spodziewać, że będzie napędzany przez silnik graficzny Northlight. Założeniem jest, że gra zawiera kooperacyjny multiplayer online dla maksymalnie czterech osób oraz zawartość PvE. Jednak ten ponowny nacisk na multiplayer jest czymś nowym i studio wciąż eksperymentuje i próbuje znaleźć najbardziej odpowiednie podejście do tego.

 

"Zdajemy sobie sprawę, że będzie sceptycyzm co do multiplayera. Wierzę jednak, że możemy tworzyć wspólne doświadczenia bez naruszania unikalnego DNA tego, kim jesteśmy, czy historii, które chcemy opowiedzieć. Tak, musimy ponownie przemyśleć nasze punkty widzenia, nasze techniki, nasz sposób myślenia, ale postrzegamy to jako ekscytujące wyzwanie: Jak wyglądałaby gra wieloosobowa Remedy?"

 

Dość długi post podkreśla kilka stwierdzeń, które wywołały wielką radość wśród fanów, zwłaszcza fakt, że jest kolejna gra Control, która będzie miała większy budżet. Nie wstrzymujcie jednak oddechu w oczekiwaniu na premierę sequela Control. Remedy potwierdziło, że minie jeszcze sporo czasu zanim projekt zostanie zaprezentowany.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

23.17zł
Control
Control
  • Oficjalna strona : Control
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe
  • Edytor : 505 games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 sierpnia 2020
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare