K4G BG 4 EN
 
 

Remedy pokazuje rozgrywkę drugiego rozszerzenia Control, AWE

Remedy pokazuje rozgrywkę drugiego rozszerzenia Control, AWE

 Wraz ze zbliżającym się rozszerzeniem do Control, deweloper Remedy pokazał nam, jakich nowości możemy spodziewać się po wydaniu AWE. To drugie rozszerzenie zostało ujawnione w zeszłym tygodniu, a teraz możemy obejrzeć piętnaście minut rozgrywki, które dadzą nam wgląd w to, czym dokładnie są Altered World Events, które nadają mu nazwę i dlaczego Alan Wake pojawia się w środku tego wszystkiego. Control: AWE okazało się czymś w rodzaju crossoveru, w którym znajdziemy bohatera słynnej serii horrorów i przygód, stworzonej również przez Remedy Entertainment. Koszmarny świat przedstawiony w grach Alana Wake'a zmiesza się ze światem Control, nadając kształt wszechświatowi, który otwiera wiele możliwości, jak wyjaśnia w filmie dyrektor kreatywny Remedy, Sam Lake.

 

 

Control posiada wszystkie elementy potrzebne do stworzenia tego rodzaju interakcji, ponieważ The Old House  jest połączony z różnymi światami. W Control: AWE, Jesse Faden wejdzie do gry próbując odzyskać Sektor Śledczy od stworzenia, które nawiedzało go przez lata. Aby to zrobić, będzie musiała zbadać kilka wydarzeń w Altered World Events, co przekłada się na nową zawartość fabuły i misje poboczne w grze.

Ale gracze dostaną więcej treści, gdy rozszerzenie Control: AWE pojawi się na Steam 27 sierpnia. Darmowa aktualizacja dostępna dla wszystkich graczy, którzy są właścicielami gry podstawowej, doda więcej punktów kontrolnych, ulepszoną umiejętność wystrzeliwania, która pozwoli Jesse manipulować trzema obiektami jednocześnie oraz nową formę Surge dla broni serwisowej Jesse, która sprawi, że będzie ona strzelać lepkimi granatami, które może zdalnie zdetonować.

Z bardziej ofensywnymi opcjami dla Jesse i nowymi światami do eksplorowania, Control: AWE będzie koniecznością dla tych, którzy lubią grę przygodową od Remedy. Jeśli nie grałeś jeszcze w Control i chcesz zdobyć pełne doświadczenie, Control Ultimate Edition będzie dostępna 27 sierpnia na Steam i nieco później na innych platformach. Będzie ona zawierać grę podstawową Control i jej dwa rozszerzenia.

 

 

24.60zł
Control
Control
  • Oficjalna strona : Control
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : 505 games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 sierpnia 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare