Company of Heroes 3 będzie większe i lepsze

Company of Heroes 3 będzie większe i lepsze

Niedawna zapowiedź Company of Heroes 3 wprawiła wszystkich fanów gatunku strategii w zachwyt. Seria miała już wielu zwolenników, a Company of Heroes 2 był ulubioną grą wielu graczy przez długi czas, ale nowa gra ma na celu uczynić ją przestarzałą, przynosząc nowe doświadczenia rozgrywki, która oferuje lepszą grafikę, więcej jednostek, nowe scenariusze i wszystko, co potrzebne, aby zapomnieć o poprzedniej części i przenieść grę na szczyty list sprzedażowych. Wśród funkcji wymienionych w zapowiedzi Company of Heroes 3, można znaleźć nową Dynamiczną Mapę Kampanii, która zaoferuje niespotykany dotąd poziom opcji strategicznych. Ponadto, będziesz mógł wstrzymywać grę i wydawać rozkazy podczas bitew dla pojedynczego gracza, zyskując przy tym dużą precyzję w wydawaniu poleceń.

 

 

Oczywiście to dopiero początek, ponieważCompany of Heroes 3 jest wciąż w fazie rozwoju, ale już teraz możesz spróbować swoich sił w grze, ponieważ już teraz dostępna jest wersja próbna alpha, w którą możesz zagrać na PC poprzez Steam. Ta zapowiedź daje Ci pierwsze spojrzenie na kampanię dla jednego gracza, w której weźmiesz udział w kilku misjach w rejonie Morza Śródziemnego, a dokładniej we Włoszech. Kampania będzie skupiać się na Aliantach, ale Niemcy będą również możliwym wyborem w multiplayerze. Ponieważ gra jest wciąż w trakcie tworzenia, musisz pamiętać, że to, czego doświadczysz podczas testów, nie jest w żadnym stopniu zbliżone do ostatecznej wersji gry, ale jest to świetna okazja do przekazania opinii twórcom. Przedpremierowa wersja Company of Heroes 3 jest dostępna dla wszystkich graczy do 4 sierpnia, a Relic Entertainment już potwierdził, że planuje podzielić się informacjami na temat multiplayera w przyszłości.

Od strony graficznej, Company of Heroes 3 zawiera wiele ulepszeń w porównaniu do poprzednich części, ale najważniejszą cechą jest to, że prawie wszystko jest teraz zniszczalne, a efekty są znacznie lepiej zaprojektowane, dzięki czemu doświadczenie jest bardziej realistyczne.

Company of Heroes 3 ukaże się w 2022 roku na PC, ale na konkretną datę premiery będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare