Instant Gaming EU
 
 

Company of Heroes 3 zadebiutuje na konsolach w przyszłym miesiącu

Company of Heroes 3 zadebiutuje na konsolach w przyszłym miesiącu

Company of Heroes 3 nie zdołało przekonać do siebie wszystkich fanów tej długowiecznej serii RTS w momencie premiery. Niektórzy gracze uważali, że jest to gra niedokończona i wymagająca większej ilości pracy, niektórym nie podobała się nowa dynamika dwóch kampanii osadzonych w śródziemnomorskim teatrze działań wojennych podczas II wojny światowej itp. Na szczęście czas pokazał, że kontynuacja Company of Heroes 2 jest świetną grą z wieloma możliwościami ulepszeń.

Niedawne wydanie Operacji Sapphire Jackal w darmowej aktualizacji przyniosło system wyzwań, który nagradza graczy walutą na zakup przedmiotów kosmetycznych za ukończenie dziennych i tygodniowych celów, ale także dodało sporo poprawek i ulepszeń do gry. Wprowadzenie płatnej waluty nie stanowi większego problemu w Company of Heroes 3, ponieważ pozwala jedynie na odblokowanie kosmetycznych nagród ze sklepu, co nie daje żadnej przewagi w grach wieloosobowych.

Dlatego też Company of Heroes 3 jest teraz w znacznie lepszym stanie niż w momencie premiery na PC i jest lepiej przygotowane na nadchodzącą premierę na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Relic Entertainment włożyło wiele wysiłku w dostosowanie systemu gry do konsol, a gracze znajdą konkretne funkcje, które pozwolą im bezproblemowo brać udział w ekscytujących bitwach strategicznych w czasie rzeczywistym.

 

 

Seria Company of Heroes w końcu trafia na konsole

Wiedzieliśmy już, że Company of Heroes 3 pojawi się na konsolach nieco później niż na PC, ale Relic potwierdził teraz datę premiery gry na PlayStation i Xbox. Gra zadebiutuje na konsolach najnowszej generacji 30 maja 2023 roku, a najlepsze oferty na tani zakup Company of Heroes 3 można już znaleźć w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare