Instant Gaming EU
 
 

Call of Duty: Black Ops 6 ujawnia rozgrywkę w zwiastunie

Call of Duty: Black Ops 6 ujawnia rozgrywkę w zwiastunie

Podczas Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano różne nowe tytuły od wielu firm pod parasolem Xbox Game Studios i stron trzecich. Prezentacja rozpoczęła się od nowego zwiastuna Call of Duty: Black Ops 6, a pod koniec prezentacji prawie 40 minut poświęcono wyłącznie zagłębieniu się w mechanikę i funkcje nowej gry Activision. Po wydarzeniu ogłoszono również datę premiery. Call of Duty: Black Ops 6 pojawi się 25 października na PC, PlayStation 4|5 oraz Xbox One i Series X|S. Xbox ogłosił, że Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne pierwszego dnia w Game Passie.

Jak podkreślił Phil Spencer, kampania obraca się wokół wojny w Zatoce Perskiej na początku lat 90-tych, okresu transformacji i wstrząsów w globalnej polityce, charakteryzującego się końcem zimnej wojny i wzrostem znaczenia Stanów Zjednoczonych jako supermocarstwa. Pewnym zastrzeżeniem jest jednak fakt, że nawet do rozegrania kampanii,Call of Duty: Black Ops 6 wymagać będzie stałego połączenia z Internetem. Oficjalna strona uzasadnia ten wymóg stwierdzeniem, że gra będzie wykorzystywać strumieniowanie tekstur we wszystkich trybach, aby zaoferować najwyższą jakość grafiki przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnej przestrzeni dyskowej.

 

 

Ponadto, w prezentacji poświęconej Call of Duty: Black Ops 6, ujawniono powrót trybu Zombies opartego na rundach. W tym trybie gracze zmierzą się z hordami nieumarłych na dwóch nowych mapach, zapewniając odświeżone wrażenia w porównaniu z playlistą Modern Warfare III, gdzie mapa była otwarta i pełna opcji. Fabuła Dark Aether, która rozciągnęła się na Call of Duty: Black Ops - Cold War, nadal się rozwija. Każda mapa łączy nowe funkcje ze znanymi elementami, które z pewnością zostaną zauważone przez weteranów serii.

Tryb sieciowy gry zadebiutuje w październiku, wraz ze zmianami systemowymi, przeprojektowaną klasyczną zawartością i nowymi mapami. Według Treyarch, tytuł będzie zawierał 16 map od samego debiutu. Spośród nich 12 będzie 6v6, a cztery będą typu Strike, z możliwością tworzenia drużyn 2v2 lub 6v6. Wszystkie te obszary zmienią HUD i będą kompatybilne z regulowanymi ustawieniami za pośrednictwem menu. Dodatkowo, scenariusze wieloosobowe Call of Duty: Black Ops 6 skupią się na wprowadzeniu klasycznych trzypasmowych projektów z wysokim tempem akcji i zachętą do frenetycznej rozgrywki. Pozwala to na strategiczne wybory bez poświęcania płynności walki.

W Call of Duty: Black Ops 6 na fanów czeka wiele nowości. Premiera nowego FPS-a zaplanowana jest na 25 października na PC, PlayStation 4|5 oraz Xbox One i Series X|S, ale osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży będą mogły wziąć udział w otwartej becie, której data nie została jeszcze ogłoszona. Tak więc, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją kopię, miej oko na naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych do Call of Duty: Black Ops 6 i odkryj, dlaczego prawda leży.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare