Instant Gaming EU
 
 

Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne w ramach Game Passa

Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne w ramach Game Passa

Odkąd Microsoft kupił Activision, przyszłość serii Call of Duty była niepewna. Wielu graczy oczekiwało, że jej gry zostaną dodane do Game Passa. Szef Xbox Phil Spencer potwierdził to w zeszłym roku i od tego czasu spekulacje na temat Call of Duty: Modern Warfare III dostępnego za pośrednictwem usługi subskrypcji gier Microsoftu nie ustały. Teraz, gdy Activision potwierdziło, że nadchodzącym tytułem w popularnej serii FPS będzie Call of Duty: Black Ops 6, wszyscy zastanawiali się, czy będzie to pierwszy tytuł Call of Duty dostępny za pośrednictwem Game Passa. Cóż, w końcu mamy odpowiedź na to pytanie, ponieważ Microsoft oficjalnie potwierdził, że gra pojawi się w Game Passie pierwszego dnia.

Nadchodzące ujawnienie

Krótki post na Xbox Wire z wdzięcznością zaskoczył subskrybentów usługi gier Microsoftu, którzy będą mogli grać w Call of Duty: Black Ops 6 bez dodatkowych kosztów, gdy gra zostanie wydana.

"Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że członkowie Game Passa będą mogli wskoczyć do Call of Duty®: Black Ops 6 już pierwszego dnia dzięki Game Passowi".

"Jak ujawniliśmy w zeszłym tygodniu, 9 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 czasu PT odbędzie się specjalna prezentacja Xbox Games Showcase, a po niej Call of Duty: Black Ops 6 Direct, podczas której udostępnimy jeszcze więcej szczegółów na temat tego, co pojawi się w tym zupełnie nowym Call of Duty. Zobacz pierwsze dogłębne spojrzenie na rozgrywkę w tym mrocznym, nowym rozdziale serii Black Ops".

Publikacja zawiera również pierwszy film z Call of Duty: Black Ops 6, który jest filmem akcji na żywo, który służy jako zwiastun ostatecznego ujawnienia gry. Fani mają teraz dziesięć dni na snucie teorii i spekulacji na temat nowej gry oraz jej możliwych nowości i funkcji. Jedno jest pewne, Call of Duty: Black Ops 6 będzie koncentrować się na tajnych operacjach i wojnie w cieniu.

 

 

W każdym razie premieraCall of Duty: Black Ops 6 nie jest na horyzoncie, dopóki Activision nie potwierdzi daty premiery. 4 Sezon Call of Duty: Modern Warfare III startuje dzisiaj z mnóstwem nowości, więc fani Call of Duty będą mieli wystarczająco dużo w swoich rękach do czasu pojawienia się nowej gry. Jak zwykle, najlepsze oferty przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops 6 będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare