You are here
We also support
 
 
 
 

Battlefield 2042: sztuczna inteligencja gry będzie imponująca

Battlefield 2042: sztuczna inteligencja gry będzie imponująca
NEWS 28 lip 2021, 17:00 - 1 komentarze

Mówiliśmy o tym w zeszłym tygodniu, Battlefield 2042 zrobiło duże wrażenie na EA Play Live zapowiadając Battlefield Portal. Gracze, którzy z niecierpliwością czekali na więcej informacji o kolejnej odsłonie serii, byli całkiem zadowoleni z tego, co okazało się być czymś więcej niż tylko trybem. Ta nowa funkcja w grze zaoferuje mnóstwo opcji personalizacji, dzięki którym będzie można tworzyć własne gry i dzielić się nimi ze społecznością.

DICE nie ukrywa, że celuje dość wysoko z Battlefield 2042, w szczególności z Battlefield Portal, ale wciąż jest trochę rzeczy do odkrycia o innych funkcjach w grze przed jej premierą. Możemy dowiedzieć się nieco więcej o Sztucznej Inteligencji gry w wywiadzie z Justinem Wiebe, starszym dyrektorem projektowym Battlefield 2042, udzielonym serwisowi VG247.

Wywiad jest dość długi i porusza różne tematy, ale tym, który przykuwa największą uwagę jest SI gry, która wydaje się być na poziomie niespotykanym do tej pory w grach wideo:

"Staraliśmy się włożyć wiele wysiłku w to, by grała tak, jak gracz. Naprawdę trudno byłoby ludziom odróżnić SI od prawdziwego, ludzkiego gracza, ponieważ będą biegać, prowadzić pojazdy, podnosić się nawzajem, porzucać w miejscach, w których znajdują się cele i tym podobne rzeczy - to bardzo inteligentny system. A potem możesz podrasować i dostroić niektóre z rzeczy, które mogą i nie mogą robić, w tym jak trudno jest grać przeciwko nim."

 

 

Brzmi to niezwykle obiecująco, choć dopiero okaże się, czy rzeczywistość sprosta tym deklaracjom. W każdym razie, podnosi to oczekiwania graczy wobec Battlefield 2042 o kolejny stopień.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej materiału z Battlefield 2042 z nowymi filmami z rozgrywki, ale także otwartej bety gry, która powinna mieć miejsce we wrześniu. W międzyczasie, możesz znaleźć pełny wywiad na oficjalnej stronie VG247, a aby znaleźć najlepsze ceny Battlefield 2042, możesz sprawdzić naszą porównywarkę.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Halo (Right Col)
Web Extension PL
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare