Battlefield 2042 pozwoli Ci grać w trybach niestandardowych

Battlefield 2042 pozwoli Ci grać w trybach niestandardowych

Wczorajsza impreza EA Play Live przyniosła kilka niespodzianek. Mieliśmy nadzieję, że otrzymamy nieco więcej informacji na temat Battlefield 2042, ale zapowiedź Battlefield Portal, jednej z najważniejszych funkcji, jakie będzie zawierać kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, nagle stała się najbardziej oczekiwaną częścią gry. Battlefield 2042 został zapowiedziany nie tak dawno temu, a DICE wciąż ujawnia różne rzeczy na temat gry. Okazuje się, że Battlefield Portal pozwoli graczom na tworzenie, udostępnianie i rozgrywanie niestandardowych trybów rozgrywki z innymi graczami.

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że będzie to edytor map, ale daleko mu do tego. Zamiast pozwalać na tworzenie własnych map i tym podobnych, Battlefield Portal będzie jednym z trzech głównych trybów w Battlefield 2042, a do dyspozycji gracza oddany zostanie szeroki wybór map, klas i broni z Battlefield 2042 oraz poprzednich odsłon serii, w tym Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield Bad Company 2. Możesz wykorzystać te zasoby do stworzenia własnej sesji Battlefield, a następnie zaprosić do niej graczy, otworzyć ją dla wszystkich, a nawet zagrać przeciwko botom. Taki poziom personalizacji jest bezprecedensowy, jeśli chodzi o tę serię, i wywołał ogromne oczekiwania wśród fanów Battlefielda.

 

 

Wraz z ujawnieniem Battlefield Portal, Electronic Arts potwierdziło również, że otwarta beta Battlefield 2042 odbędzie się we wrześniu. Wiedzieliśmy już, że beta będzie dostępna przed premierą i że będziesz miał do niej dostęp kilka dni wcześniej, jeśli zamówiłeś grę w przedsprzedaży. Już teraz możesz znaleźć Battlefield 2042 w najlepszej cenie w naszej porównywarce, a premiera odbędzie się 22 października na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

pietrek666
pietrek666
13 lis 2021, 12:31
No wynik bety BF2042 mnie zaskoczył. Myślałem, że zagra ponad 10 milionów ludzi. Teraz tylko zobaczymy czy EA będzie tak skore do ujawnienia wyników sprzedaży. Coś czuję, że spora część z tych 8 milionów po ograniu bety zrezygnowała z zakupu. A przynajmniej odłożyła go w czasie.
66.96zł
BF 2042
BF 2042
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare