Baldur's Gate III nie pojawi się w tym roku

Baldur's Gate III nie pojawi się w tym roku

Być może nie będzie to zaskoczeniem dla wszystkich tych, którzy zakupili już grę Baldur's Gate III w Early Access, ale wygląda na to, że przed nami jeszcze długa droga do jej rozwoju. Fakt ten został potwierdzony przez założyciela Larian Studios, Swena Vincke, w rozmowie z serwisem Gamespot, gdzie stwierdził, że celem studia jest wydanie gry w 2022 roku. Baldur's Gate III stała się jedną z najbardziej oczekiwanych gier RPG jeszcze przed udostępnieniem jej w Early Access, a kilka dni później szybko przekroczyła milion sprzedanych kopii na Steamie. Sequel popularnej serii gier RPG Baldur's Gate zapowiadał się na spektakularną grę, która przywróci gatunek do korzeni, a jednocześnie zapewni bezprecedensowy poziom interaktywnej rozgrywki i epicką fabułę.

 

 

Dowodem na to wszystko jest pierwszy filmik, na którym pokazano rozgrywkę z Baldur's Gate III. Postacie mogą wykonywać akcje, które są o wiele bardziej złożone i szczegółowe niż te, które przywykliśmy oglądać w innych grach RPG. Spychanie wrogów z klifów czy interakcja z elementami scenerii w nowy i kreatywny sposób to tylko kilka przykładów. Larian Studios ulepszyło system, który sprawił, że Divinity: Original Sin II stał się tak popularny, aby dostarczyć unikalnych doświadczeń. Ponadto, Baldur's Gate III stawia Cię w samym środku inwazji Mindflayera na słynne miasto, od którego pochodzi nazwa gry, a Ty rozpoczynasz swoją przygodę zarażony pasożytem, który zmieni Cię w jedną z tych abominacji, jeśli nie znajdziesz lekarstwa. Jest to początek epickiej przygody, którą wielu graczy mogło już przeżyć dzięki programowi Early Access.

Ostatnia aktualizacja Baldur's Gate III pojawiła się w lutym i ujawniła jedną z klas postaci w grze, Druida. Druidzi, jako zaklinacze, zmiennokształtni i obrońcy natury, wykorzystują niesamowite moce i są ulubieńcami fanów Dungeons and Dragons, a Larian przyłożył się do tego projektu. Spodziewamy się odkryć więcej klas i aktualizacji nadchodzących do Baldur's Gate III w kolejnych miesiącach i mamy nadzieję, że twórcy poświęcą tyle czasu, ile potrzeba, aby uczynić grę naprawdę niezapomnianą.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare