Baldur's Gate III wprowadza nowego antagonistę

Baldur's Gate III wprowadza nowego antagonistę

Gracze, którzy śledzili serię Baldur's Gate wiedzą, że tytułowe miasto zawsze było skomplikowane, jeśli chodzi o jego gubernatorów. Baldur's Gate jest bardzo ważnym miejscem w scenariuszu Zapomnianych Krain i przez lata zyskało na znaczeniu. Dlatego też wiele frakcji i osób pożądało stanowiska gubernatora miasta. W Baldur 's Gate III pojawiła się nowa postać jako obrońca miasta, a deweloper Larian Studios przedstawia go w nowym filmie, który pozwala nam również zajrzeć do labiryntu polityki miasta.

 

 

Władca z zamiłowaniem do mechanicznych zabawek

Lord Enver Gortash jest ambitnym człowiekiem i twórcą Stalowych Strażników. Te mechaniczne automaty są odpowiedzialne za ochronę Baldur's Gate, ale nic nie jest tak proste, jak się wydaje w Baldur's Gate III. W grze zostaniesz wciągnięty w przerażającą walkę o władzę, w której wiele frakcji ma tajne plany, a twoje działania zadecydują o przyszłości miasta. Być może Lord nie byłby zbyt dużym problemem, gdybyś nie musiał martwić się o pasożyta, który zjada twoje mózgi, ale bardzo szybko będziesz miał pełne ręce roboty.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich grach z serii, historia w Baldurs Gate III będzie pełna zwrotów akcji, stając się jednym z głównych powodów, dla których warto zagrać w tę grę poza ekscytującą nową mechaniką rozgrywki. Chociaż Larian to nie BioWare, studio to jest dobrze znane z pracy nad tak znaczącymi grami RPG jak Divinity: Original Sin II. W Baldur's Gate III można spodziewać się wciągającej i porywającej narracji, która przykuje cię do ekranu na wiele godzin.

Pamiętaj, że możesz już zamówić grę w przedsprzedaży na PlayStation 5 i PC. Wersja na konsolę Xbox jest w przygotowaniu i nie wiemy jeszcze, czy będzie gotowa na premierę 31 sierpnia. W każdym razie, najlepsze oferty na kody do Baldur's Gate III znajdziesz w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare