Baldur's Gate III poprawia niektóre mechaniki ze względu na opinie graczy

Baldur's Gate III poprawia niektóre mechaniki ze względu na opinie graczy

Larian Studios zdradziło już, że do premiery finalnej wersji Baldur's Gate III jeszcze długa droga. Najbardziej oczekiwany RPG ostatnich lat jest obecnie w Early Accessie, a wielu graczy już go wypróbowało. Nawet jeśli jest to tylko niedokończona wersja z bardzo ograniczoną zawartością, którą gracze mogą się cieszyć już teraz, to wystarczyło to do uzyskania ogromnej liczby sprzedaży i oprócz tego, że pozwala najbardziej niecierpliwym graczom ponownie zagłębić się w świat Forgotten Realms, to jeszcze przydaje się do zbierania wielu opinii, które twórcy wykorzystują.

Dobrym dowodem na to jest najnowsza aktualizacja społecznościowa dla Baldur's Gate III, która ujawniła, że nadchodząca łatka do gry skupi się głównie na mechanice, a nie na wprowadzeniu dodatkowej zawartości. Patch 5 zmieni system umiejętności tak, aby sprawiał wrażenie mniej losowego, oferując graczom możliwość modyfikowania ich kontroli zabójstw poprzez dodawanie czarów i innych bonusów, a także pozwalając im zobaczyć wszystkie te modyfikatory w interfejsie gry. System obozowania również zostanie przebudowany, a regeneracja sił po walce będzie znacznie trudniejsza, ponieważ trzeba będzie nosić ze sobą zapasy na długi odpoczynek. Na koniec ciekawszy dodatek - wprowadzenie teł postaci. Wybierasz je podczas tworzenia postaci i odzwierciedlają one pochodzenie Twojej postaci, ale teraz będą one również otwierać pewne mini-zadania i nagrody dla tych, którzy zachowują się zgodnie z wybranym tłem, co jest czymś, co zachęci do aspektu odgrywania roli w Baldur's Gate III.

 

 

Dodaj kilka poprawek do zaklęć tu i tam, jak również inne drobne zmiany, a następna aktualizacja dla Baldur's Gate III będzie całkiem interesująca, nawet jeśli nie zawiera nic nowego w formie zawartości. To jest coś, co Larian zachowuje dla następnej aktualizacji, która powinna pojawić się nie długo po tej. Update 5 będzie dostępny 13 lipca. Jeśli posiadasz już Baldur's Gate III , przygotuj się na pobranie patcha i przetestowanie tych zmian we własnym zakresie w najbliższy wtorek.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare