Aliens: Fireteam ukaże się w sierpniu

Aliens: Fireteam ukaże się w sierpniu

Filmy z serii Obcy są niekończącym się źródłem inspiracji dla twórców gier wideo. Walka Colonial Marines ze śmiercionośnymi ksenomorfami, która rozpoczęła się w drugim filmie, stała się podstawą wielu gier, które mają wielu zwolenników, a wydanie nowej gry skupionej na tym temacie napawa ich wszystkich ekscytacją. Aliens: Fireteam to nowa kooperacyjna gra wieloosobowa, która zabierze Cię na egzoksiężyc LV-426, abyś jako marines walczył z hordami ksenomorfów. Gra zawiera cztery kampanie, które możesz rozegrać w kooperacji z innymi postaciami sterowanymi przez przyjaciół lub SI. Pozwoli Ci to odwiedzić środowiska, które będą znajome dla fanów Obcego, a Ty możesz wybrać jedną z kilku różnych specjalizacji dla swojego marine, z których każda ma inne zdolności.

Aliens: Fireteam to trzecioosobowa strzelanka, która czerpie inspirację z serii Left 4 Dead, dostarczając ekscytujących wrażeń pełnych akcji, kładąc przy tym mniejszy nacisk na survival horror niż poprzednie odsłony serii, takie jak uznana Alien: Isolation. W pewien sposób jest bardziej zbliżona do filmu Aliens z 1986 roku w reżyserii Jamesa Camerona niż do oryginalnego filmu Alien Ridleya Scotta.

 

 

Deweloper Cold Iron Studio właśnie potwierdził, że premiera gry jest zaplanowana na 24 sierpnia, ale będzie ona miała nieco inną nazwę: Aliens: Fireteam Elite. Nic nie zostało sprecyzowane na temat powodów takiej zmiany, ale tak naprawdę niewiele to zmienia. Aliens: Fireteam Elite z pewnością stanie się ulubieńcem fanów franczyzy, szczególnie tych, którzy lubią walczyć ze śmiercionośnymi obcymi formami życia, zamiast próbować uciec przed nimi na wszelkie możliwe sposoby. Grę w najlepszej cenie znajdziecie już teraz w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare