Instant Gaming EU
 
 

Aliens: Fireteam Elite sezon 2 zadebiutuje za dwa tygodnie

Aliens: Fireteam Elite sezon 2 zadebiutuje za dwa tygodnie

Zagrożenie ze strony ksenomorfów wciąż rośnie w 2. sezonie Aliens: Fireteam Elite, który ukaże się 14 grudnia. W nowym sezonie pojawi się mnóstwo zawartości, w tym nowy tryb gry, zawartość, broń, elementy kosmetyczne i karty wyzwań.

 

 

Pierwszym ważnym dodatkiem jest tryb Point Defense, wariant trybu Hordy, w którym drużyna Colonial Marines musi bronić trzech strategicznych punktów przed falami obcych. Jeśli te miejsca zostaną uszkodzone, musisz je naprawić, co oznacza, że będziesz mieć co najmniej jednego gracza, który nie będzie strzelał do wrogów. Gracze mogą zdobywać punkty fabrykacji, za które kupują materiały eksploatacyjne zapewniające tymczasowe wzmocnienia, które mogą wystarczyć do przechylenia szali na ich korzyść. Możesz także odblokować do 20 różnych przedmiotów, grając w tryb na wszystkich poziomach trudności.

Sezon 2 ma w zanadrzu jeszcze więcej. W zestawie znajduje się nowa funkcja dożywotnich statystyk, dzięki której możesz śledzić swoje postępy i osiągnięcia przez całą grę. Otrzymasz cztery nowe bronie: karabin, pistolet ręczny, CQW i broń ciężką. W zestawie znajdują się również nowe dodatki do broni, elementy kosmetyczne broni, emotki, nakrycia głowy i karty wyzwań, których możesz użyć, aby odmienić swoje wrażenia z gry.

 

 

Oprócz darmowej aktualizacji Sezonu 2, Aliens: Fireteam Elite ukaże się również najnowsze płatne DLC: Nostromo Salvage Pack. Jeśli chcesz przywrócić wygląd oryginalnego filmu Obcy , to jest to pakiet, którego potrzebujesz. W zestawie znajdują się dwie skórki zestawów klasowych o tematyce Nostromo, 8 kolorów broni, 4 piktogramy, 4 akcesoria na głowę, 4 emotki i nie tylko.

 

 

Aliens: Fireteam Elite Season 2 ukaże się 14 grudnia 2020 roku. Oczekuje się, że w przyszłym roku pojawią się dwa kolejne sezony.

Czy twój zespół bojowy jest wystarczająco elitarny, aby przetrwać w Ulu? Dowiedz się, kupując Aliens: Fireteam Elite już dziś w najniższych cenach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare