Alien Isolation jest darmowy na PC

Alien Isolation jest darmowy na PC

Kilka dni temu informowaliśmy Was o świątecznej promocji Epic Games Store. Zamiast rozdawać jedną darmową grę co tydzień, oferują piętnaście różnych darmowych gier przez kilka tygodni. Jeśli właśnie to usłyszałeś, przegapiłeś okazję do zdobycia Cities: Skylines, Oddworld: New n Tasty, The Long Dark, oraz Defense Grid, ale wciąż jesteście w stanie zdobyć darmową kopię Alien Isolation na PC, która będzie dostępna jeszcze przez kilka godzin. Dziś wieczorem zostanie ona zastąpiona nowym tytułem i być może wiemy, co to będzie. Lista, która pojawiła się na Twitterze, jest całkowicie poprawna co do tych, które pojawiły się do tej pory, i jest prawdopodobne, że jest poprawna także co do tych, które pojawią się w najbliższym czasie. Według niej, Metro 2033 powinno być dostępne już dziś, ale ponieważ nie ma na niej oficjalnego potwierdzenia, można równie dobrze odwiedzić Epic Games Store, aby dowiedzieć się, czy jest to prawdziwe, czy nie.

 

 

Alien Isolation to gra typu survival horror z 2014 roku, która została stworzona przez Creative Assembly. Odbywa się ona piętnaście lat po wydarzeniach w oryginalnym filmie Obcy i stawia Cię w sytuacji Amandy Ripley, która bada zniknięcie jej matki. W końcu znajdzie się ona w sytuacji podobnej do tej, z którą musiała się zmierzyć jej matka w filmie, uwięziona na stacji kosmicznej podczas ścigania przez śmiercionośne obce stworzenie. Tylko dzięki wykorzystaniu gadżetów, które może wytworzyć z materiałów, które znajdzie podczas eksploracji miejsca, z którego będzie mogła uciec z tego koszmarnego miejsca. Fani Obcego z pewnością pokochają tę grę, ponieważ przypomina im ona ich ulubiony film.

 

 

Upewnij się, że odwiedzisz Epic Games Store tak szybko jak to możliwe, aby odebrać swoją kopię Alien Isolation i nie zapomnij wrócić, jeśli chcesz uzyskać więcej darmowych gier w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli chcesz dostać jedną z tych, które przegapiłeś w najlepszej cenie, możesz je znaleźć w naszej porównywarce w każdej chwili.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare