Instant Gaming EU
 
 

Aktualizacja Stardew Valley 1.6 jest już dostępna

Aktualizacja Stardew Valley 1.6 jest już dostępna

Stardew Valley to symulator życia na farmie stworzony przez Erica "ConcernedApe" Barone. Gracze wcielają się w rolę postaci, która odziedziczyła zrujnowaną farmę swojego zmarłego dziadka w miejscu znanym jako Stardew Valley. Stardew Valley ma otwarty charakter, pozwalając graczom uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, łowić ryby, gotować, wydobywać, żerować i utrzymywać kontakty towarzyskie z mieszkańcami miasta, w tym możliwość zawarcia małżeństwa i posiadania dzieci.

Od czasu premiery w 2016 roku na platformie Windows, gra Stardew Valley zebrała wiele pozytywnych opinii i zgromadziła ogromną bazę graczy. W ciągu ostatnich czterech lat gra doczekała się wielu znaczących aktualizacji i ulepszeń, które poprawiły ogólne wrażenia i sprawiły, że gra stała się jeszcze bardziej wciągająca i interaktywna. W 8. rocznicę powstania Stardew Valley, Eric Barone oficjalnie ogłosił datę premiery najnowszej aktualizacji gry, wersji 1.6. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na Twitterze, najnowsza aktualizacja przyniesie wiele znaczących zmian i dodatków do gry.Niektóre z tych zmian:

  • Nowy duży festiwal
  • Dwa nowe mini festiwale
  • Nowe wydarzenie środowiskowe
  • Setki nowych linii dialogowych
  • Nowy system umiejętności w grze końcowej
  • Nowe uprawy, przedmioty rzemieślnicze, meble i nie tylko
  • Nowy typ farmy: Meadowlands Farm
  • Wiele zwierząt domowych
  • I nie tylko

Aktualizacja ta ma na celu zapewnienie nowych wrażeń zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom. Jeśli jesteś częścią społeczności modderów lub lubisz korzystać z modów, mogą pojawić się obawy, że aktualizacja 1.6 wprowadzi fundamentalne zmiany w kodzie Stardew Valley, potencjalnie psując wiele modów, chyba że zostaną one zaktualizowane, aby były kompatybilne z najnowszą wersją. Nie ma jednak powodów do obaw, gdyż sam Eric Barone opublikował listę ponad 1000 modów kompatybilnych z aktualizacją 1.6 gry Stardew Valley.

Aktualizacja Stardew Valley 1.6 jest już dostępna na wszystkich platformach. Czy można nauczyć się żyć z ziemi i przekształcić te zarośnięte pola w dobrze prosperujący dom? Upewnij się, że korzystasz z narzędzia porównywania cen dLcompare, aby znaleźć najlepszą cenę dla Stardew Valley.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare