Stardew Valley otrzymuje nowe funkcje

Stardew Valley otrzymuje nowe funkcje

Stardew Valley to niezależna gra symulacyjna o rolnictwie, która od 2016 roku zachwyciła ponad 10 milionów fanów. Choć w żaden sposób nie jest to realistyczny symulator, oferuje graczom wiele zajęć związanych z gospodarstwem rolnym i pozwala im zarządzać i rozwijać własne gospodarstwo, angażując się w działania społeczne z innymi mieszkańcami Stardew Valley. Deweloperzy w ciągu ostatnich czterech lat dodali sporo nowych funkcji, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej przyjemna, ale pojawiło się więcej nowych aktualizacji, które właśnie zostały wydane.

Aktualizacja 1.5 dla Stardew Valley zawiera tryb współpracy na podzielonym ekranie, w którym możesz dzielić się swoimi przygodami z przyjacielem. Zawiera również zupełnie nowe zaawansowane menu opcji gry, które zostało pokazane przez programistę Erica „ConcernedApe” Barone na Twitterze.

 


Po wdrożeniu aktualizacji 1.5, będziesz mógł stworzyć nową farmę na plaży. Chociaż w większości przypadków będzie ona funkcjonować jak każda inna farma i będziesz mógł sadzić i uprawiać dowolne rośliny na piasku, istnieje jedna zasadnicza różnica w porównaniu z farmami w każdym innym typie terenu: zraszacze nie będą działać na piasku. Oznacza to, że będziesz musiał włożyć więcej wysiłku w podlewanie swoich upraw, jeśli zdecydujesz się je posadzić na plaży. Zmiana jest tak istotna, że Eric Barone również ją skomentował:

"Wiem, że to może być kontrowersyjne, dlatego ostrzegam wszystkich. Ja sam lubię podlewać ręcznie. Jeśli przejdziesz przez całą aktualizację, na koniec możesz zdać sobie sprawę, że ograniczenie zraszania nie jest takie złe..."

Niezależnie od tego, czy lubisz podlewać swoje uprawy ręcznie, czy nie, aktualizacja 1.5 przynosi kilka miłych dodatków do Stardew Valley. Jest ona już dostępna na PC, a wersja konsolowa będzie dostępna na początku 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare