Stardew Valley otrzymuje nowe treści endgame'u

Stardew Valley otrzymuje nowe treści endgame'u

Stardew Valley jest dostępne od dłuższego czasu, ale gra nie jest tak naprawdę stara, ponieważ stale otrzymuje aktualizacje, które dodają nowe funkcje i treści. Symulacyjna gra rpg,  stworzona przez Erica Barone'a i wydana na PC w 2016 roku, stawia Cię w sytuacji człowieka, który chce uciec od stresującego życia w mieście i znajduje na to doskonałą okazję, gdy odziedziczy starą farmę, która była własnością jego dziadka. Stardew Valley jest symulatorem rolnictwa i pozwala na uprawę roślin, hodowlę bydła, handel produktami i socjalizację z innymi mieszkańcami miasta, podczas gdy Ty rozwijasz swoje gospodarstwo i przekształcasz je w dochodowe miejsce. Założenia gry i jej mechanika mogą wydawać się proste, ale Stardew Valley udało się stać dość popularną grą indie z ponad 10 milionami kopii sprzedanych na wszystkich platformach.

 

 

Eric Barone ujawnił niedawno, że pracuje nad nową aktualizacją dla Stardew Valley która będzie zawierać "nowy, znaczący element zawartości endgame'u". Zawartość ta wydaje się mieć coś wspólnego z sklepem rybnym Willy'ego w Pelican Town i drzwiami na tyłach jego sklepu. Nic na ten temat nie zostało jeszcze ujawnione, ale Eric Barone zdradził już na Twitterze nadchodzący patch 1.5 dla Stardew Valley.

 

 

Poprzednia aktualizacja została wydana pod koniec 2019 roku i dodała znaczną ilość treści do gry. Wygląda na to, że jest wiele do zrobienia zanim następna będzie gotowa, ale nie oznacza to, że do tego czasu nie można się dobrze bawić w Stardew Valley. Jeśli chcesz się zrelaksować i przejąć kontrolę nad własną farmą, możesz w każdej chwili znaleźć najlepszą cenę na zakup Stardew Valley za pomocą naszej porównywarki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare