Instant Gaming EU
 
 

Afterimage: piękna metroidvania na Nintendo Switch

Afterimage: piękna metroidvania na Nintendo Switch

Unikalne przenośne możliwości Nintendo Switch jako konsoli sprawiają, że jest to idealna platforma dla niektórych rodzajów gier. Sidecrollery 2D w stylu metroidvania są idealne dla trybu przenośnego konsoli, a najnowszy tytuł, który pasuje do tej kategorii, jest tego dobrym przykładem. Afterimage to ekscytująca przygoda w stylu metroidvania, która wykorzystuje ręcznie rysowaną grafikę w stylu anime, aby zapewnić niesamowite wrażenia pełne akcji. W grze wcielamy się w Renee, młodą dziewczynę, która straciła wspomnienia. W Afterimage wyrusza ona w niebezpieczną podróż przez świat Engardin w poszukiwaniu wskazówek na temat swojej przeszłości. Kiedy porzuca ruiny swojego zniszczonego domu, uruchamia serię wydarzeń, które zmienią przyszłość świata.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Afterimage to szybka gra akcji, w której przemierzasz piękny świat walcząc z mnóstwem wrogów w trudnych starciach. Gra zawiera ponad 170 rodzajów wrogów i 30 bossów, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zatrzymać Renee na jej drodze. Na szczęście masz do dyspozycji szeroką gamę broni i możesz odblokować potężne umiejętności. Będziesz mógł stworzyć wiele różnych konfiguracji i ulepszyć swój sprzęt, aby dopasować go do swojego ulubionego stylu gry.

 

 

Epicka przygoda

Afterimage rozgrywa się w nieliniowym świecie, który możesz eksplorować, odkrywając sekrety, wykonując zadania i poznając historię Engardina. Decyzje podejmowane przez gracza w trakcie rozgrywki i jego osiągnięcia będą miały wpływ na to, które z wielu zakończeń zostanie osiągnięte.

Afterimage jest już dostępne na Nintendo Switch, a najlepsze ceny na zakup klucza Afterimage na Switch można znaleźć w naszej porównywarce. Nie martw się, jeśli konsola Nintendo nie jest twoją ulubioną, a chciałbyś zagrać w tę grę. Afterimage jest również dostępne na PlayStation, Xbox i PC za pośrednictwem Steam.

2.43zł
Afterimage
Afterimage
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare