7 Days to Die w końcu opuszcza wczesny dostęp po 10 latach

7 Days to Die w końcu opuszcza wczesny dostęp po 10 latach

7 Days to Die to gra wideo z gatunku survival horror osadzona w otwartym świecie, stworzona przez studio The Fun Pimps. Gra została wydana w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam dla systemów Microsoft Windows i Mac OS X 13 grudnia 2013 roku, a dla systemu Linux 22 listopada 2014 roku. Z prawie 10 milionami sprzedanych egzemplarzy w ciągu ostatnich kilku lat, 7 Days to Die zdefiniowało gatunek przetrwania, z bezkonkurencyjnym craftingiem i budowaniem świata.

Rozgrywający się w brutalnie bezlitosnym postapokaliptycznym świecie opanowanym przez nieumarłych, 7 Days to Die to unikalne połączenie strzelanki pierwszoosobowej, survival horroru, tower defense i gier fabularnych. Prezentuje walkę, crafting, grabieże, górnictwo, eksplorację i rozwój postaci w sposób, który spotkał się z entuzjastyczną reakcją fanów na całym świecie.

12 kwietnia 2024 roku, po ponad 10 latach rozwoju, The Fun Pimps z przyjemnością ogłaszają, że 7 Days to Die wychodzi z wczesnego dostępu wraz z uruchomieniem kolejnej aktualizacji, wersji 1.0:

 

 

"Wraz z wyjściem 7 Days to Die z wczesnego dostępu, The Fun Pimps udostępnili daty premiery wersji alfa 22 na PC i konsole (obecnie 1.0), schemat planowanych przyszłych aktualizacji i funkcji na wszystkich platformach oraz nowe ceny gry".

7 Days to Die w wersji 1.0 Stable ukaże się w czerwcu 2024 roku, a wersja konsolowa w lipcu, kilka tygodni po premierze wersji 1.0 Stable na PC. Oto przegląd nadchodzących aktualizacji oczekiwanych w oficjalnym wydaniu:

  • Całkowity przegląd zasobów pojazdów
  • Wprowadzenie nowych zwierząt, systemu gore dla zombie i wariancji zombie
  • Ulepszone efekty wizualne i grafika
  • Wdrożenie obsługi kontrolerów
  • I wiele więcej

Wraz z filmem zapowiadającym na YouTube, The Fun Pimps opublikowali również obszerny FAQ, aby odpowiedzieć na pytania graczy.

Wraz ze zbliżającą się premierą stabilnej wersji 7 Days to Die 1.0, cena gry wzrośnie na wszystkich platformach i w sklepach. Bez obaw, deweloperzy oferują tygodniową wyprzedaż Ostatniej Szansy, która potrwa od 22 do 29 kwietnia 2024 roku. Daje to graczom ostatnią okazję do nabycia gry przed wzrostem ceny. Nie przegap tej szansy; skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania cen, aby kupić 7 Days to Die już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare