Kinguin advent rest
 
 

Kup Magrunner Dark Pulse

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Co się stanie, gdy sci-fi spotka się z grą logiczną dodaną z elementami historii Lovecrafta? Cóż, dostajesz Magrunner Dark Pulse. Zgadza się, ta gra akcji-puzzle zabiera Cię w podróż prosto z umysłu Lovecrafta, lub całkiem blisko, Cthulu jest tutaj i czeka na Ciebie! Ale kim Ty jesteś? Cóż, jesteś magrunnerem o imieniu Dax. Zostałeś przeszkolony do władania potężnym przedmiotem i zostałeś wybrany do wzięcia udziału w bardzo specjalnym Kosmicznym Programie Szkoleniowym. Ale... rzeczy szybko idą nie tak, a Ty wkrótce znajdziesz się w pułapce koszmarnego świata wypełnionego potworami Lovecrafta. Teraz musisz walczyć, aby się wydostać, ale nie w sposób, w jaki myślisz. Jedynym sposobem na ucieczkę z tego koszmaru jest rozwiązanie zagadek. Posiadasz rękawicę MagTech, która pozwala na polaryzację przedmiotów i ich przemieszczanie. W ten sposób będziesz mógł rozwiązywać zagadki, które masz pod ręką. Ale uważaj, to nie są proste wysiłki, te łamigłówki są przeznaczone do testowania umysłu, jeśli nie jesteś gotowy do tego rodzaju działania łamigłówki, to najlepiej je zostaw, póki jeszcze możesz. Ale jeśli jesteś silną duszą z genialnym umysłem, będziesz w stanie poruszać się po ponad 40 poziomach, które są pełne trudnych wyzwań i mnóstwa niebezpieczeństw. Będziesz oczywiście szkolony, ale to tylko postąpi dalej. Czy będziesz w stanie pokonać gniew Cthulu i jego sługusów? Czy dasz radę? A może będziecie w tym koszmarze na zawsze?

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Magrunner Dark Pulse

  Komentarze na Magrunner Dark Pulse

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Tika
  Tika
  27 cze 2013, 08:50na dlcompare.com
  Hey. I started Steam for the first time in a long time. I came acrsos the Steam Greenlight Vote thing. And came acrsos this game.. I haven't heard about it before. But after seeing that 11 min. presentation of how to play the game. I had to buy it. Bought it yesterday. And spent most of Sunday playing it! Wow. What an awesome game. I had a few crashes. But mostly it's stable. I know it's early stage still but yea. I will defiantly tell my friends about this game!! Awesome. Best game I've plaid in a while!!! Two thumbs up!!
  Hej. Po raz pierwszy od dłuższego czasu uruchomiłem Steam. Przyszedłem acrsos the Steam Greenlight Vote thing. I trafiłem na tę grę... Nie słyszałem o niej wcześniej. Ale po obejrzeniu tej 11 minutowej prezentacji jak grać w grę. Musiałem ją kupić. Kupiłem ją wczoraj. I spędził większość niedzieli grając w nią! Wow. Co za niesamowita gra. Miałem kilka awarii. Ale w większości jest stabilna. Wiem, że to wczesny etap, ale tak. Będę defiantly powiedzieć moim znajomym o tej grze!!! Awesome. Najlepsza gra, w jaką grałem od jakiegoś czasu!!! Dwa kciuki w górę!!!
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare