K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey I Am Alive

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Pierwsze chwile tej gry zanurzają gracza w post-apokaliptycznej atmosferze.



  Przed kamerą, Adam, ocalały z katastrofy zwanej "Wydarzeniem", która obejmowała trzęsienia ziemi, które zniszczyły wiele miast i obszarów, opowiada swoją historię. Bohater wraca do Haventon, swojego rodzinnego miasta, aby uratować żonę July i córkę Mary, Adam, który będzie musiał oswoić zmieniony, ale wrogi świat, w którym przetrwanie jest jedynym celem życia. Wyposażony w rewolwer, ale bez amunicji, bohater będzie musiał znaleźć zasoby i amunicję, aby przeżyć.



  Główną specyfiką “I Am Alive”  jest mieszanka pomiędzy fazami akcji, gdzie trzeba poradzić sobie z wrogimi przeciwnikami i fazami platformowymi. Fazy akcji są zaaranżowane z konfrontacjami z agresywnymi wrogami. Ponieważ amunicja jest tak cenna, będziesz musiał racjonować, oszukiwać i zastraszać swoich przeciwników. Zagrażaj im pustą bronią, najpierw usuń ich przywódcę, wszystko jest dozwolone na tym świecie, gdzie liczy się tylko przetrwanie.



  Bohater spotka również zdesperowanych ocalałych, którzy mogą poprosić go o pomoc. Czy pomożesz im kosztem tych nielicznych z Twoich zasobów?



  W fazach platformowych Adam będzie musiał oczyścić ścieżkę, wspinając się na budynki. Celem nie jest tu rozkoszowanie się krajobrazem, ale ucieczka przed toksycznym pyłem, który najechał na miasto. Chmury pyłu zrzucą jego pasek wytrzymałości aż do śmiertelnego zatrucia. Wspinanie się takie jak w Assassin's Creed nie wystarczy, ponieważ każda akcja zmniejszy jego wytrzymałość.



  Tak więc, aby przeżyć, trzeba będzie znaleźć dobrą równowagę pomiędzy zasobami i wysiłkami.

  Czy masz to, co trzeba?

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na I Am Alive?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Aktywuj swój kod na Ubisoft Connect.

  Komentarze na I Am Alive

  BlackGunner39
  BlackGunner39
  6 wrz 2014, 09:33na dlcompare.fr
  Ce jeux ais vraiment génial ! Très bien fait que ce sois au niveau de l'histoire ou du gameplay ! Je le recommande ! (Jeux assez cours)
  Ta gra jest naprawdę świetna! Bardzo dobrze zrobiona zarówno pod względem fabuły jak i rozgrywki! Polecam ! (Gra jest dość krótka)
  • Informacje techniczne

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Ubisoft Shanghai
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 6 września 2012
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare