Kinguin advent rest
 
 

Kup Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, wiodący taktyczny shooter multiplayer 2 Wojny Światowej na PC, zabierze nagradzaną franczyzę Red Orchestra do następnej generacji gier. Najnowocześniejsza grafika i dźwięk stworzone przy użyciu Unreal Engine 3, nowatorskie funkcje i usprawniony realizm zapewnią niezrównane wrażenia z taktycznej strzelanki.

  Heroes of Stalingrad skupią się na Bitwie pod Stalingradem i okolicznych operacjach, zarówno niemieckich jak i rosyjskich, od lipca 1942 do lutego 1943 roku. Gra pozwala graczowi na przeżycie jednej z najbardziej brutalnych bitew w całej historii ludzkości.

  Zapewniając niezrównaną dokładność i dbałość o szczegóły, a także żwawą i zaciekłą walkę w trybie multiplayer i single-player, gra będzie zawierać wszystko, od szybkich, brutalnych walk po bardziej skomplikowane i wymagające tryby taktyczne. Red Orchestra multiplayer wznosi się na nowe wyżyny: Brutalna, szorstka rozgrywka Red Orchestra została ulepszona, rozszerzona i stała się bardziej dostępna. Tryby rozgrywki są natychmiastowo rozpoznawalne, jak Firefight (Tripwire biorą udział w Team Death Match), gra Single-life na nowo zdefiniowana w trybie Countdown oraz tryb Territory, który jest już uwielbiany przez setki tysięcy graczy Red Orchestra na całym świecie. Kampania Stalingrad: Przed wyruszeniem w drogę online doskonal swoje umiejętności w jednej z dwóch kampanii, które odtwarzają walkę o Stalingrad zarówno ze strony niemieckiej, jak i rosyjskiej. Dzięki otwartym, nieliniowym środowiskom i nieopisanym rozgrywkom gracze tworzą własną drogę przez pole bitwy. Bohaterowie: Osiągnij ostateczny cel i zostań bohaterem online. Gracze ze statusem bohatera inspirują otaczające ich wojska i wywołują strach u swoich wrogów. Bohaterowie mają dostęp do najlepszej i najrzadszej broni i będą wyróżniać się wizualnie od reszty żołnierzy. Pierwszoosobowy system osłony: Przeżyj ostateczną walkę z ogniem, na którą pozwala system osłony, od momentu zanurzenia się w widoku z pierwszej osoby. Podglądaj lub zasłaniaj ogień nad i wokół osłony i nie tylko. Wyjątkowa ostrość w bitwie pod Stalingradem: przenosi znany gatunek z II wojny światowej w unikalny kierunek. Z dala od zdeptanej normandzkiej scenerii, rozgrywka opiera się na świeżych scenariuszach i działaniach, których gracz nigdy wcześniej nie doświadczył. Podążaj za wojskami niemieckimi, które napadają na miasto Stalingrad, aż po brzegi Wołgi.

  Podążaj za wojskami radzieckimi, które utrzymują miasto w ryzach, a następnie niszczą siły okupacyjne. Broń z II wojny światowej ponownie zdefiniowana: prawdziwa balistyka, penetracja pocisków, oddychanie, regulowane celowniki, swobodny cel, klamry broni, fotorealistyczna grafika i inne, tworzą broń z II wojny światowej, która nie ma sobie równych. Wciągająca walka z czołgu w pierszej osobie: doświadcz jak to było walczyć wewnątrz jednej z tych metalowych bestii podczas II wojny światowej z najbardziej wciągającą, pierwszoosobową wojną czołgów, jaką kiedykolwiek stworzono. W pełni modelowane wnętrza 3d, pełna załoga sztucznej inteligencji oraz zaawansowane systemy pancerne i systemy zadawania obrażeń tworzą unikalne doświadczenie w czołgu. Morale: Przekonaj się, jak to jest być żołnierzem w jednym z najkrwawszych konfliktów w historii i jak ważny jest stan umysłu żołnierza oraz jak może on odwrócić bieg bitwy.

  Stłum swoich wrogów i zdobądź przewagę w walce! Wytrwałe śledzenie statystyk i progresji graczy: Wytrwałość nieustannie daje graczowi coś, do czego może dążyć i utrzymuje go w grze. Podnieś swoją rangę, zdobądź osiągnięcia, popraw swoje umiejętności i zostań bohaterem! Ulepszony Unreal Engine 3: Zbudowana na ulepszonej wersji Unreal Engine 3 gra posiada najnowocześniejszą oprawę wizualną i funkcje.

  Czytaj więcej
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare