Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

Utwórz powiadomienie cenowe dla Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, wiodący taktyczny shooter multiplayer 2 Wojny Światowej na PC, zabierze nagradzaną franczyzę Red Orchestra do następnej generacji gier. Najnowocześniejsza grafika i dźwięk stworzone przy użyciu Unreal Engine 3, nowatorskie funkcje i usprawniony realizm zapewnią niezrównane wrażenia z taktycznej strzelanki.

Heroes of Stalingrad skupią się na Bitwie pod Stalingradem i okolicznych operacjach, zarówno niemieckich jak i rosyjskich, od lipca 1942 do lutego 1943 roku. Gra pozwala graczowi na przeżycie jednej z najbardziej brutalnych bitew w całej historii ludzkości.

Zapewniając niezrównaną dokładność i dbałość o szczegóły, a także żwawą i zaciekłą walkę w trybie multiplayer i single-player, gra będzie zawierać wszystko, od szybkich, brutalnych walk po bardziej skomplikowane i wymagające tryby taktyczne. Red Orchestra multiplayer wznosi się na nowe wyżyny: Brutalna, szorstka rozgrywka Red Orchestra została ulepszona, rozszerzona i stała się bardziej dostępna. Tryby rozgrywki są natychmiastowo rozpoznawalne, jak Firefight (Tripwire biorą udział w Team Death Match), gra Single-life na nowo zdefiniowana w trybie Countdown oraz tryb Territory, który jest już uwielbiany przez setki tysięcy graczy Red Orchestra na całym świecie. Kampania Stalingrad: Przed wyruszeniem w drogę online doskonal swoje umiejętności w jednej z dwóch kampanii, które odtwarzają walkę o Stalingrad zarówno ze strony niemieckiej, jak i rosyjskiej. Dzięki otwartym, nieliniowym środowiskom i nieopisanym rozgrywkom gracze tworzą własną drogę przez pole bitwy. Bohaterowie: Osiągnij ostateczny cel i zostań bohaterem online. Gracze ze statusem bohatera inspirują otaczające ich wojska i wywołują strach u swoich wrogów. Bohaterowie mają dostęp do najlepszej i najrzadszej broni i będą wyróżniać się wizualnie od reszty żołnierzy. Pierwszoosobowy system osłony: Przeżyj ostateczną walkę z ogniem, na którą pozwala system osłony, od momentu zanurzenia się w widoku z pierwszej osoby. Podglądaj lub zasłaniaj ogień nad i wokół osłony i nie tylko. Wyjątkowa ostrość w bitwie pod Stalingradem: przenosi znany gatunek z II wojny światowej w unikalny kierunek. Z dala od zdeptanej normandzkiej scenerii, rozgrywka opiera się na świeżych scenariuszach i działaniach, których gracz nigdy wcześniej nie doświadczył. Podążaj za wojskami niemieckimi, które napadają na miasto Stalingrad, aż po brzegi Wołgi.

Podążaj za wojskami radzieckimi, które utrzymują miasto w ryzach, a następnie niszczą siły okupacyjne. Broń z II wojny światowej ponownie zdefiniowana: prawdziwa balistyka, penetracja pocisków, oddychanie, regulowane celowniki, swobodny cel, klamry broni, fotorealistyczna grafika i inne, tworzą broń z II wojny światowej, która nie ma sobie równych. Wciągająca walka z czołgu w pierszej osobie: doświadcz jak to było walczyć wewnątrz jednej z tych metalowych bestii podczas II wojny światowej z najbardziej wciągającą, pierwszoosobową wojną czołgów, jaką kiedykolwiek stworzono. W pełni modelowane wnętrza 3d, pełna załoga sztucznej inteligencji oraz zaawansowane systemy pancerne i systemy zadawania obrażeń tworzą unikalne doświadczenie w czołgu. Morale: Przekonaj się, jak to jest być żołnierzem w jednym z najkrwawszych konfliktów w historii i jak ważny jest stan umysłu żołnierza oraz jak może on odwrócić bieg bitwy.

Stłum swoich wrogów i zdobądź przewagę w walce! Wytrwałe śledzenie statystyk i progresji graczy: Wytrwałość nieustannie daje graczowi coś, do czego może dążyć i utrzymuje go w grze. Podnieś swoją rangę, zdobądź osiągnięcia, popraw swoje umiejętności i zostań bohaterem! Ulepszony Unreal Engine 3: Zbudowana na ulepszonej wersji Unreal Engine 3 gra posiada najnowocześniejszą oprawę wizualną i funkcje.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

Komentarze na Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad
 • Kategorie : FPS
 • Edytor : tripwire interactive
 • Deweloper : tripwire interactive
 • Tryby : Solo, Multiplayer
 • Data wydania : 13 wrz 2011
 • Wymagania systemowe
  • Minimalne
  • OS : XP / Vista / 7
  • CPU : Dual Core 2.3 GHz
  • RAM : 2go
  • GPU : 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA GeForce 7800 GTX or bette
  • HDD : 8Go
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 18
 •   140 Steam Achievements
 • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad.
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare