Kup Command & Conquer 4 :Tiberian twilight

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

Strzeżcie się uczniów Nod, bo wkrótce nadejdzie koniec. Wielokrotnie nagradzana i najlepiej sprzedająca się saga Electronic Arts Tiberium dochodzi do potężnych wniosków zCommand & Conquer 4, która wprowadzi wiele innowacji do klasycznej szybkiej i płynnej rozgrywki Command & Conquer, zachowując przy tym podstawowe wymogi, które fani pokochali w historii serii.

Jest rok 2062, a ludzkość jest na skraju wyginięcia. Tiberium, tajemnicza, obca struktura krystaliczna, która od dziesięcioleci infekuje Ziemię i służyła jako główna przyczyna wieloletniego konfliktu między Global Defense Initiative (GDI) a Bractwem Nod, jest bliska uczynienia planety niezdatną do zamieszkania. Ludzkość jest na skraju wyginięcia, gdy Kane, proroczy przywódca Nod, wyłania się z odosobnienia, by przekazać GDI przesłanie, że opracował system, który mógłby kontrolować Tiberium i wykorzystać jego moc. Ale nie może on zbudować tej Sieci Kontroli Tiberium bez współpracy GDI. Tak więc, dwie przeciwne frakcje GDI i Nod nieuchronnie znalazły się w desperacji z tego samego powodu: aby powstrzymać Tiberium od gaszenia ludzkości. Po 15 latach sieć jest prawie kompletna, Tiberium jest pod ścisłą kontrolą, a nasza zrewitalizowana, nowo ukształtowana planeta znajduje się na progu nowej ery dobrobytu i postępu. To właśnie wtedy obywatele świata zaczynają poważnie zastanawiać się, dlaczego Kane zdecydował się pomóc i czego będzie chciał w zamian. Te i inne pytania prowadzą do dramatycznego aktu końcowego sagi o Tiberium. Dzięki wielu nowatorskim funkcjom w szybkiej i płynnej rozgrywce C&C, Command & Conquer 4 oferuje graczom zupełnie nowy sposób gry C&C. Mobilna baza all-in-one, stały postęp graczy we wszystkich trybach gry, stale aktualizowany profil online w czasie rzeczywistym, 3 klasy system dla każdej z dwóch frakcji, gra zespołowa oraz tryb wieloosobowy 5v5 oparty na celach, który promuje pracę zespołową i interakcję społeczną, sprawiają, że Command & Conquer 4, w przeciwieństwie do innych C&C, jest zupełnie nowym doświadczeniem. Epickie Zakończenie Sagi - Kane powraca w porywającej konkluzji do jednej z najdłużej trwających fabuł, opowiedzianej za pomocą pełnych filmów akcji na żywo. Wybierzcie się na kampanię solo lub z przyjaciółmi i grajcie wspólnie!

Wybierz swoją klasę spośród trzech unikalnych klas z GDI i Nod, z których każda ma swoje własne wyspecjalizowane jednostki i moce, aby uzyskać bardziej strategiczne i bojowe opcje, które pasują do wybranego stylu gry! Klasy Ofensywne, Defensywne, lub Wsparcia, które wybierzesz? Zawsze w ruchu. Po raz pierwszy w serii C&C: masywna, mobilna, wszechstronna baza, The Crawler, pozwala Ci spakować się i przenieść swoją bazę wraz z armią, aby uzyskać nową warstwę strategicznej głębi. Buduj jednostki w miarę przemieszczania się w terenie i rozmieszczaj je gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz! Wytrwała progresja graczy. Im więcej jednostek wroga niszczysz, tym więcej punktów doświadczenia zdobywasz, aby rozwijać swój profil gracza! Leveluj do odblokowania nowych jednostek, mocy i ulepszeń, aby uczynić Twoją armię bardziej potężną! Zbierzcie się w zespół i podejmijcie walkę online. Dołącz do swoich dowódców online i zmierz się z przeciwnikami w największej jak dotąd grze wieloosobowej C&C, w której toczysz bitwy oparte na celach 5 vs 5!

Wybierz swoją ulubioną klasę i podejmij działania strategiczne online na kolejnym poziomie, podbijając cele, a jednocześnie uderzając w swoich wrogów. Całkowicie nowy system imprezowy pozwala na przejście z jednej bitwy online do następnej wraz z przyjaciółmi.Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Command & Conquer 4 :Tiberian twilight

  Komentarze na Command & Conquer 4 :Tiberian twilight

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Kane
  Kane
  9 kwi 2014, 08:00na dlcompare.com
  <strong>DO NOT BUY THIS GAME, IT's WORST CNC GAME EVER</strong>
  <strong>DO NOT BUY THIS GAME, IT's WORST CNC GAME EVER</strong>
  James
  James
  16 cze 2012, 15:00na dlcompare.com
  I brought a game and the CD key has been used before.
  Przyniosłem grę, a klucz CD był już wcześniej używany.
  Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
  • Informacje techniczne

  • Kategorie :
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Los Angeles
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 18 mar 2010
  • Wymagania systemowe
   • Minimalne
   • OS : XP / Vista / 7
   • CPU : Dual core
   • RAM : 1 Gb (XP) / 1.5 Gb (Vista / 7)
   • GPU : 256 Mb avec Pixel Shader 3.0
   • HDD : 10 Gb
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

  • Użyj klucza cyfrowego na Origin, aby pobrać Twoja gra.
  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare