Kinguin advent rest
 
 

Kup DC Universe Online

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   DC Universe Online to jedyna gra akcji massively multiplayer online następnej generacji, która zapewnia niezrównany zestaw do walki z fizyką w DC Universe. Ta gra określająca gatunek, zostawia moc superbohaterów i złoczyńców DC w Twoich rękach. Następna legenda to TY! Kluczowe cechy: Poczuj moc dogłębnej walki, w której kontrolujesz każdy cios swojej postaci, zapewniając niespotykany w segmencie MMO poziom akcji. Wybierz swoją stronę, superbohatera lub złoczyńcę, walcząc o ocalenie lub podbicie wszechświata. Walcz obok lub przeciwko swoim ulubionym bohaterom i złoczyńcom z DC, takim jak Batman, Joker, Superman, Wonder Woman i inni. Poznaj intensywność świata stworzonego w artystycznej wizji legendarnego artysty komiksowego Jima Lee. Skorzystaj z najnowocześniejszego silnika fizyki i używaj obiektów w otaczającym Cię świecie jako broni, w tym nawet Twoich wrogów! Gracze stworzą własnego bohatera lub złoczyńcę w stylu DC, każdy o niepowtarzalnym wyglądzie i kombinacji supermocy. Wyrusz na heroiczne lub niekczemne przygody, oparte na opowieściach znanych pisarzy z DC, w tym Geoffa Johnsa i Marva Wolfmana. Gameplay jest zoptymalizowany zarówno pod kątem systemu rozrywki komputerowej PS3, jak i PC. Przemierzaj wszechświat DC, przemierzaj zaciemnione ulice Gotham City, zgłębiaj tajemnice futurystycznego krajobrazu Metropolis i podróżuj do legendarnych miejsc, takich jak Arkham Asylum czy Justice League of America Watchtower.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla DC Universe Online.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z DC Universe Online, lub wrócić do kategorii gry DC Universe Online : Mmorpg.

   Komentarze na DC Universe Online

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : DC Universe Online
   • Kategorie : Mmorpg
   • Edytor : Sony Interactive Entertainment
   • Deweloper : Daybreak Game Company
   • Tryby : Multiplayer
   • Data wydania : 19 stycznia 2011
   • Wymagania systemowe
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 18
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare