K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

 • PC
 • PS4
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy to kolekcja trzech popularnych gier wideo z serii Ace Attorney, opracowanych i wydanych przez Capcom. Trylogia obejmuje Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies, i Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice.  Apollo Justice: Ace Attorney opowiada historię Apollo Justice, młodego prawnika, który musi poruszać się po systemie prawnym, odkrywając prawdę stojącą za serią głośnych spraw. Gra zawiera unikalną mechanikę rozgrywki zwaną  "Perceive System," która pozwala graczom wykrywać subtelne zmiany w zachowaniu lub zeznaniach świadków, aby odkryć sprzeczności w ich zeznaniach.  Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual DestiniesPhoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice kontynuują historię Phoenixa Wrighta, oryginalnego bohatera serii Ace Attorney. Gry te charakteryzują się podobnym stylem rozgrywki do Apollo Justice: Ace Attorney, w których gracze wcielają się w Phoenixa i jego kolegów, badając miejsca zbrodni i przesłuchując świadków w celu odkrycia prawdy.  Trylogia zawiera wciągającą fabułę z niezapomnianymi postaciami i wymagającymi zagadkami, które wymagają od graczy logicznego myślenia i umiejętności dedukcji. Gry znane są z wciągającej fabuły, dowcipnych dialogów i zawiłych zwrotów akcji, dzięki czemu są obowiązkową pozycją dla fanów serii Ace Attorney i gier detektywistycznych w ogóle.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Apollo Justice Ace Attorney Trilogy?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

  Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare