Instant Gaming EU
 
 

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy to nie koniec serii

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy to nie koniec serii

Premiera Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy jutro przywróci jedną z najbardziej cenionych serii wydanych przez Nintendo, która również wyniosła detektywistyczne gry wideo na nowy poziom. Kompilacja zawiera drugą trylogię gier z serii i podąża śladami Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy. Studio deweloperskie wykorzystało silnik RE Engine do odtworzenia gier z ulepszoną grafiką, dostosowując je do nowych platform i zachowując cały smak i styl wizualny z oryginalnych gier.

Dzięki Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, w serii pojawia się nowy główny bohater, ale trzy gry w nowej kompilacji podążają tym samym schematem, co ich poprzednicy. Jesteś adwokatem, który musi zbadać pewne przestępstwa i bronić swoich niewinnych klientów w sądzie. Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy zawiera wszystkie czternaście epizodów z gier Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright Ace Attorney: Dual Destinies i Phoenix Wright Ace Attorney: Spirit of Justice, ale także dwa dodatkowe epizody, które zostały wydane jako DLC. Posiadając obie kompilacje, będziesz miał dostęp do całej zawartości wydanej w głównej serii Ace Attorney.

 

 

Więcej w przyszłości

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy nie oznacza końca popularnej serii. Producent Kenishi Hashimoto ujawnił w niedawnym wywiadzie, że pojawią się kolejne tytuły z serii Ace Attorney, zapytany o możliwość wykorzystania silnika RE Engine do tworzenia nowych gier z serii.

"W tej chwili nie mogę nic powiedzieć, ale z pewnością zdobyliśmy wiedzę na temat tworzenia gier przygodowych na silniku RE Engine. Jednak Ace Attorney nigdy nie zakończy się jako seria, więc w tym sensie mam nadzieję, że z niecierpliwością czekacie na kolejne wiadomości".

Jego odpowiedź nie oznacza, że w najbliższym czasie zobaczymy jakąkolwiek grę wideo z serii Ace Attorney, a fani będą musieli pozostać przy Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy i jej poprzednika, aby cieszyć się serią przez jakiś czas. Jeśli pilnie potrzebujesz krzyczeć Sprzeciw! na sali sądowej, aby udowodnić niewinność swoich klientów, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy CDkey już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare