Instant Gaming EU
 
 

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy ląduje na PC i Switchu

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy ląduje na PC i Switchu

Klasyczna detektywistyczna seria przygodowa z Nintendo DS jest wreszcie dostępna na Switchu i PC. Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy przywraca wszystkie sprawy z Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies i Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice w nowym formacie, specjalnie zmodyfikowanym dla potężniejszych platform. Dzięki grafice w wysokiej rozdzielczości, przerobionemu interfejsowi i kilku innym nowościom, Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy pozwala cieszyć się trzema ostatnimi rozdziałami popularnej serii na dużych ekranach.

Port wart poświęcenia czasu

Kiedy Capcom ogłosił Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, wielu fanów obawiało się, że będzie to raczej prosty port, podobnie jak remake oryginalnej trylogii. Na szczęście tak się nie stało, ponieważ nowa trylogia pojawiła się na Switchu i PC w bardzo dopracowanej formie, która wykorzystuje możliwości każdej platformy, aby zapewnić fanom jak najlepsze wrażenia. Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy śledzi poczynania Apollo, nowej postaci w serii, która próbuje rozwiązać sprawy w grze łączącej przygodę i symulację prawa, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. W tej trylogii Phoenix Wright odgrywa rolę drugoplanową, ale nadal jest obecny w grach.

 

 

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy zawiera wszystkie dodatki wydane do trylogii i oferuje ulepszoną grafikę w jakości HD oraz dubbing w siedmiu językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, koreańskim i innych. Jeśli jesteś fanem oryginalnej serii i chcesz doświadczyć wszystkich emocji związanych z rozwiązywaniem najbardziej skomplikowanych spraw, to jest to idealna okazja. Wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę i zakupić tanio Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy na PC lub Nintendo Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare