Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Sword Art Online Last Recollection

 • PC
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Sword Art Online Last Recollection to kolejna gra z serii z nową historią inspirowaną odcinkiem anime War of Underworld. Gra śledzi przygody Kirito i jego przyjaciół w walce z siłami Mrocznego Terytorium. W oryginalnej serii War of the Underworld Kirito, Eugeo i ich sojusznicy zginęli, ale ta gra eksploruje inną linię czasową, w której udało im się przetrwać wydarzenia wojenne.  Sword Art Online Last Recollection to ekscytująca przygoda, w której będziesz walczył z niezliczonymi wrogami w ekscytujących bitwach opartych na akcji, z dostosowywanymi kombinacjami i ponad 10 rodzajami broni do władania. Możesz także spersonalizować zestawy umiejętności członków swojej drużyny, aby stworzyć unikalne kombinacje, które dostosują się do preferowanego stylu gry.  W grze pojawia się największa liczba postaci w jakiejkolwiek grze z serii, w tym wszyscy ulubieńcy fanów i oczywiście Kirito, którego wygląd można dowolnie dostosowywać.  Jeśli jesteś fanem Sword Art Online, dzięki tej grze odkryjesz inne zakończenie swojej ulubionej sagi.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Sword Art Online Last Recollection?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  • Przepustka Premium (DLC zawarte w Przepustce Premium będzie dostępne do 31 grudnia 2024 r. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie)
  • Zdobądź 5 skórek dla broni typu miecz jednoręczny w grze
  • Przepustka Premium (DLC zawarte w Przepustce Premium będzie dostępne do 31 grudnia 2024 r. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie)
  • Pakiet SAO Game Series Battle BGM 
  • Ścieżka dźwiękowa i artbook
  • Zdobądź 5 skórek dla broni typu miecz jednoręczny w grze

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 17 sprzedawców, najniższa cena to 90.03zł w HRKGAME, a nasi użytkownicy pozostawili 0 komentarzy

  Komentarze na Sword Art Online Last Recollection

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare