K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3

 • PC
 • PS5
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Weź udział w najbardziej wymagającym wyścigu na świecie dzięki TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3. Trzecia odsłona popularnej serii wyścigowej zabiera Cię ponownie na Wyspę Man, aby przemierzać jej piękne krajobrazy na potężnym motocyklu podczas wyścigu z zegarem i innymi graczami. Ciesz się rywalizacją z oficjalną grą i bierz udział w 32 torach. Wybierz swojego faworyta spośród 38 oficjalnych zawodników i spróbuj zostać mistrzem.  TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 Gra zawiera realistyczne odwzorowanie wszystkich oficjalnych zespołów, zawodników i motocykli oraz wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń fanom tego sportu. Niezależnie od tego, czy wolisz ścigać się na motocyklach klasy Superbike czy Supersport, w grze znajdziesz mnóstwo opcji do wyboru oraz wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli ci poczuć cały dreszczyk emocji i pasję rywalizacji na wszystkich poziomach.  W grze TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 możesz swobodnie eksplorować otwarty świat, który przedstawia drogi wyspy i podejmować różne wyzwania, które napotkasz. Gra zawiera kilka trybów rozgrywki, w tym zawody wieloosobowe, tryb kariery i inne. Jeśli jesteś fanem motocykli, który szuka najlepszych doświadczeń wyścigowych, TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 oferuje najlepsze wrażenia symulacyjne z ponad 200 km dróg, na których możesz się ścigać do woli.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na TT Isle Of Man Ride on the Edge 3?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  • Dostęp do oficjalnej zawartości TT 2023 (motocykle i motocykliści Supersport i Superbike). DLC planowane na październik 2023 r.
  • Pakiet startowy do trybu kariery zawierający 380 punktów wydajności, dzięki którym możesz ulepszyć swój motocykl bardziej zaawansowanymi częściami takimi jak: układ wydechowy, hamulce, opony, zawieszenie, podwozie itp.

  Komentarze na TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare