Kinguin advent rest
 
 

Kup Return to Monkey Island

 • PC
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Trzydzieści dwa lata po oryginalnej Małpiej Wyspie i 13 lat po Opowieściach z Małpiej Wyspy, w końcu doczekaliśmy się powrotu tej szalonej i uwielbianej serii gier. Return to Monkey Island zawiera te same talenty co w pierwowzorze, które triumfalnie powracają w czymś, co z pewnością będzie kolejnym przebojem wywołującym salwy śmiechu.  Twórca serii Ron Gilbert powraca jako reżyser i scenarzysta, wraz z Dave'em Grossmanem, który był współautorem oryginalnej Małpiej Wyspy. Powraca również Dominic Armato, oryginalny głos głównego bohatera, nieszczęsnego niedoszłego pirata Guybrusha Threepwooda. Są też kompozytorzy: Michael Land, Peter McConnel i Clint Bajakian.  W oryginalnej grze Monkey Island Guybrush Threepwood stara się zostać najbardziej znanym piratem w okolicy. W tym celu musi pokonać złego pirata-zombie, LeChucka, i zdobyć serce swojej ukochanej, Elaine Marley. Jako Threepwood musisz eksplorować fikcyjny "Trójmorski Obszar" na Karaibach, odkrywać sekrety, rozwiązywać zabawne zagadki, a także krzyżować miecze i wymieniać obelgi z nieumarłymi piratami. Jest to szczytowe osiągnięcie komediowych przygodówek LucasArts, a Return to Monkey Island ma być powrotem do formy dla tej serii.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Return to Monkey Island

  Użyj klucza CD na Steam.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Komentarze na Return to Monkey Island

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare