Kup cdkey Forspoken

 • PC
 • PS5

Najlepsi sprzedawcy

  Forspoken to epicka przygoda, która śledzi historię Frey, młodej kobiety, która przypadkowo zostaje przetransportowana do dziwnego świata. Kiedy przybywa do krainy Athia, znajduje jedno z jego ramion owinięte dziwną bransoletą, której nie może usunąć. Bransoleta okazuje się być świadomym bytem, który ją prowadzi i pozwala jej rzucać niesamowite magie. Szukając sposobu na powrót do swojego domu, Frey wyruszy na epicką przygodę i przemierzy wyjątkowy świat pełen pięknych krajobrazów i niebezpiecznych potworów.  Frey ma do dyspozycji szeroki wachlarz zaklęć, które może połączyć, aby pokonać wszelkie przeszkody. Niektóre z nich przydadzą się do przemierzania długich dystansów i docierania do niedostępnych miejsc, inne pozwolą jej walczyć z potwornymi stworzeniami zamieszkującymi świat Athii.  Magia jest wszechobecną siłą w tym świecie, a Frey będzie musiała ją opanować z pomocą swojego bracera, jeśli chce przetrwać. Forspoken posiada szybki, oparty na akcji system walki, który wystawia twoje umiejętności na próbę. Bombarduj wrogów kamieniami, uwięź ich w wodnym sarkofagu i spraw, by eksplodowali, a nawet przywołaj kolczaste gałęzie, by ich przebić i zatruć. Masz do dyspozycji wiele strategii, aby zwyciężyć w walce.  W miarę postępów w podróży Frey odkryje, że istoty w tym świecie były kiedyś normalne, ale zostały przekształcone w potwory, gdy niszczycielska zaraza zniszczyła ziemię. Tantry, które kiedyś były potężnymi matriarchami opiekującymi się Athią, teraz są skorumpowanymi czarodziejkami, które rządzą tym pokręconym światem, a Frey będzie musiała odsłonić tajemnicę ukrytą w tej krainie, aby ujawnić swój prawdziwy potencjał, jeśli chce wrócić do swojego świata.  Forspoken to wyjątkowa przygoda z piękną grafiką, dużym naciskiem na eksplorację, niesamowitymi ruchami parkour i epicką fabułą, która nie pozostawi cię obojętnym.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Forspoken?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Komentarze na Forspoken

  Tartine
  Tartine
  17 sty 2023, 18:51na dlcompare.fr
  J'ai vu quelques extraits de la démo, jeu sympa mais sans plus. Cela manque cruellement de décors, à voir sur l'entièreté de la map.
  Widziałem fragmenty dema, fajna gra ale nic więcej. Brakuje w nim wielu scenerii, do obejrzenia na całej mapie.
  Sarge T.
  Sarge T.
  16 sty 2023, 23:19na dlcompare.com
  I'm hoping it's going to be a great game. New IPs usually have have a hard time in the open world action RPG category... I know I want to play it (as long as it is received well) It looks amazing running on that Unreal Engine 5 though!
  Mam nadzieję, że będzie to świetna gra. Nowe IP zazwyczaj mają ciężko w kategorii RPG akcji z otwartym światem... Wiem, że chcę w nią zagrać (o ile zostanie dobrze przyjęta) Wygląda niesamowicie na tym Unreal Engine 5!
  ahsan030
  ahsan030
  16 sty 2023, 21:49na dlcompare.com
  It appears to be a fantastic game with an amazing new world to explore. In addition, the game appears to have an exciting combat system with a variety of magical abilities.
  Wydaje się, że jest to fantastyczna gra z niesamowitym nowym światem do odkrycia. Ponadto, gra wydaje się mieć ekscytujący system walki z różnymi magicznymi zdolnościami.
  Jail
  Jail
  15 sty 2023, 10:07na dlcompare.fr
  Le jeu donne vraiment envie, mais les décors semblent manquer un peu de détails. Espérons qu'il y ait du mieux d'ici la sortie.
  Gra wygląda naprawdę dobrze, ale sceneria wydaje się być pozbawiona nieco szczegółów. Miejmy nadzieję na lepsze rzeczy między teraz a premierą.
  reggert32
  reggert32
  15 sty 2023, 02:38na dlcompare.com
  I am looking forward for this since the first details came out. I love RPG's and i hope the story will be a good one. The graphics shown in the previews and trailers look very good, now let's hope for decent and fun gameplay.
  Czekam na nią z niecierpliwością od kiedy pojawiły się pierwsze szczegóły. Uwielbiam gry RPG i mam nadzieję, że historia będzie dobra. Grafika pokazana w zapowiedziach i trailerach wygląda bardzo dobrze, teraz miejmy nadzieję na porządną i przyjemną rozgrywkę.
  GrAmSou
  GrAmSou
  8 sty 2023, 19:59na dlcompare.fr
  Le jeu donne vraiment envie, mais les décors semblent manquer un peu de détails. Espérons qu'il y ait du mieux d'ici la sortie.
  Gra wygląda naprawdę dobrze, ale sceneria wydaje się być pozbawiona nieco szczegółów. Miejmy nadzieję na lepsze rzeczy między teraz a premierą.
  Sir_Magnetron
  Sir_Magnetron
  6 sty 2023, 14:46na dlcompare.com
  Looks to me a fun action RPG, hope the story will be good too. Also how long is the game? Nowadays games are only 10 hours. Hope this one will be atleast 30h
  Wygląda mi na fajnego action RPG, mam nadzieję, że fabuła też będzie dobra. Poza tym jak długa jest gra? W dzisiejszych czasach gry trwają tylko 10 godzin. Mam nadzieję, że ta będzie miała co najmniej 30h.
  Athmax28
  Athmax28
  5 sty 2023, 20:29na dlcompare.fr
  J'ai vu quelques extraits de la démo, jeu sympa mais sans plus. Cela manque cruellement de décors, à voir sur l'entièreté de la map.
  Widziałem fragmenty dema, fajna gra ale nic więcej. Brakuje w nim wielu scenerii, do obejrzenia na całej mapie.
  IronHead
  IronHead
  5 sty 2023, 13:28na dlcompare.fr
  Visuellement et mécaniquement il à l'air sympa après faut voir ce que donne l'histoire et réellement le jeu une fois sortit
  Wizualnie i mechanicznie wygląda to ładnie, ale będziemy musieli zobaczyć, jak faktycznie wygląda historia i gra po jej wydaniu.
  gennyshark
  gennyshark
  5 sty 2023, 09:56na dlcompare.com
  I think is a very great game, with a great female protagonist. I want to play this 'action magic' game that seems to want to unite Western and Japanese sensibilities.
  Myślę, że to bardzo dobra gra, ze świetną kobiecą protagonistką. Chcę zagrać w tę "magiczną grę akcji", która wydaje się chcieć połączyć zachodnią i japońską wrażliwość.
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Forspoken
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 24 stycznia 2023
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : Core i7-8700K / Ryzen 5 3600
   • RAM : 24 GB
   • GPU : GeForce GTX 3070 / Radeon RX 6700 XT
   • Dysk : 150 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18ESRB M
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare