Pierwsze DLC Forspoken odkrywa przeszłość Athii

Pierwsze DLC Forspoken odkrywa przeszłość Athii

Forspoken był jedną z pierwszych dużych premier 2023 roku. Przygody Freyi Holland w tajemniczym świecie rządzonym przez magię urzekły wielu fanów. Wraz z pierwszym rozszerzeniem gry, które pojawi się 23 maja, Luminous Productions rozpoczęło promocję dodatku In Tanta We Trust. Nowe DLC przeniesie Freyę o 25 lat w przeszłość Athii, aby zbadać wydarzenia, które miały miejsce podczas Oczyszczenia Rheddig. W towarzystwie Tanta Cinta odkryje nowe moce i uratuje Athię przed zbliżającym się zagrożeniem, jednocześnie próbując odkryć sposób na powrót do swojej linii czasu, zakończenie Przerwy i ostatecznie powrót do domu w Nowym Jorku.

Podróż do przeszłości

Luminous Productions opublikowało nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę In Tanta We Trust przed zbliżającą się premierą rozszerzenia. Można go obejrzeć poniżej.

 

 

Historia w In Tanta We Trust ma formę wątku pobocznego dla Fospoken, ale pozwoli ci odblokować nowe magiczne moce dla Freyi. Scenariusze w rozszerzeniu będą wymagały jak najlepszego wykorzystania umiejętności poruszania się w magicznym parkourze, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o pionowej strukturze. Ogólnie rzecz biorąc, rozszerzenie wprowadza ekscytującą fabułę, która rozszerza historię Forspoken, pozwalając ci zajrzeć w przeszłość, ale także oferuje nowe możliwości w zakresie rozgrywki.

Dodatek In Tanta We Trust wchodzi w skład Forspoken Digital Deluxe Edition, która daje również dostęp do DLC trzy dni wcześniej. Jeśli wolisz iść krok po kroku, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Forspoken tanio, a następnie sprawdzić najlepsze ceny, aby uzyskać rozszerzenie, a nawet ulepszyć swoją kopię do Edycji Deluxe, jeśli podoba ci się gra.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

149.30zł
Forspoken
Forspoken
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare