You are here
We also support
 
 
 
 

Kup FAR: Changing Tides

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry FAR: Changing Tides.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry FAR: Changing Tides.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry FAR: Changing Tides.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry FAR: Changing Tides.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry FAR: Changing Tides.
Utwórz powiadomienie cenowe dla FAR: Changing Tides

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Wybierz się w klimatyczną podróż przez postapokaliptyczną planetę w grze FAR: Changing Tides. . Wciel się w postać młodego chłopca, Toe, który budzi się sam i gubi się w niebezpiecznym świecie oceanu, i musi płynąć statkiem przez niespokojne wody w poszukiwaniu nowego domu.W sequelu gry FAR: Lone Sails sterujesz teraz statkiem, który działa zarówno jako łódź, jak i łódź podwodna. Zamiast pustynnego pustkowia przemierzasz teraz bezkresne morza, nurkujesz w głębinach oceanu i odkrywasz ruiny upadłej cywilizacji.StronaFAR: Changing Tides oferuje nowe środowiska do zbadania: wody arktyczne, dziwne miasta i dno oceanu usiane gruzem. Rozwiązuj zagadki środowiskowe, aby przechodzić kolejne etapy fabuły. Szukaj złomu i części, aby tankować paliwo i naprawiać swój statek, co pozwoli ci kontynuować podróż. W miarę upływu czasu dowiesz się więcej o skomplikowanej maszynerii swojego statku i o tym, co musisz zrobić, aby utrzymać go w ruchu.Wreszcie, gra zawiera wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która zmienia się w zależności od podejmowanych przez ciebie działań. Począwszy od muzyki medytacyjnej, gdy żeglujesz po pustym morzu, aż po ekscytujące crescendo, gdy stajesz w obliczu niebezpieczeństwa. W połączeniu z przepiękną grafiką w tle, FAR: Changing Tides jest wciągającą, nastrojową i niezapomnianą grą o życiu pomimo przeciwności losu.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla FAR: Changing Tides

Komentarze na FAR: Changing Tides

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

gennyshark
21 sty 2022, 11:29 na dlcompare.com
In this interesting indie of Okomotive we will live the adventures of a boy embarked on a giant ship and engaged in the search for a new place to live. The huge boat will require all our skills to be controlled, since we will not be able to count on a crew and we will have to manage all the aspects necessary for its operation by ourselves.
W tym ciekawym indie Okomotive przeżyjemy przygody chłopca zaokrętowanego na gigantyczny statek i zaangażowanego w poszukiwanie nowego miejsca do życia. Ogromna łódź będzie wymagała od nas wszystkich umiejętności do opanowania, gdyż nie będziemy mogli liczyć na załogę i będziemy musieli samodzielnie zarządzać wszystkimi aspektami niezbędnymi do jej funkcjonowania.

Ocena użytkowników

Średnia : 4.5/5 (4 głosy)
Reward event Saints Row
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać FAR: Changing Tides.

  • Użyj kodu gry FAR: Changing Tides PS4 w Playstation Network

  • Użyj kodu gry FAR: Changing Tides na Xbox One na Xbox Live

  • Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać FAR: Changing Tides.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare