Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey The Walking Dead - Michonne

 • PC

Najlepsi sprzedawcy

  The Walking Dead: Michonne to epizodyczna miniseria od Telltale Games oparta na najlepiej sprzedających się komiksach Roberta Kirkmana. Bada okres, w którym kultowa postać z serialu opuszcza Ricka, Ezekiela i resztę jej grupy, by stawić czoła własnym demonom w opowieści o niewyobrażalnej stracie i żalu. W pierwszym z trzech odcinków „In Too Deep” Michonne jest na pokładzie Towarzysza w poszukiwaniu ocalałych i zapasów wzdłuż brzegu. Po otrzymaniu sygnału wzywającego pomoc udają się do pobliskiej kolonii Monroe, aby znaleźć brutalną masakrę. Ale odpowiedzialność za to okrucieństwo może być nadal bardzo bliska ... Tak jak w innych przygodowych przygodach trzecioosobowych z Telltale, takich jak The Wolf Among Us historia rozwija się wokół Ciebie w oparciu o różne dokonywane przez Ciebie wybory. Konsekwencje Twoich działań mogą nie być natychmiast zauważalne, ale z pewnością będą miały wpływ na rozwój wydarzeń.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na The Walking Dead Michonne?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 16 sprzedawców, najniższa cena to 2.61zł w GAMESEAL, a nasi użytkownicy pozostawili 1 komentarzy

  Komentarze na The Walking Dead - Michonne

  FairyJoy
  FairyJoy
  2 sie 2016, 14:07na dlcompare.fr
  Bonjour, pour vous aider dans votre décision d'achat, voici un test vidéo du jeu par moi-même https://www.youtube.com/watch?v=ISG8HoNeeac J'espère qu'il vous plaira, à bientôt.
  Witam, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji o zakupie, poniżej zamieszczam test wideo gry mojego autorstwa https://www.youtube.com/watch?v=ISG8HoNeeac Mam nadzieję, że Ci się spodoba, do zobaczenia wkrótce.

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare