Kinguin advent rest
 
 

Kup Mirror's Edge Catalyst

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Miasto Szkła znów leży u Twoich stóp. Ze szczytu wieżowców widać ten wszechświat z betonu, stali i szkła, który pasuje do życia większości ludzi. Świat rządzony przez konglomerat korporacji. Są nowymi bogami w społeczeństwie, w którym prawa i wolności jednostek prawie nie istnieją. Prawie wszyscy oddali swoje przywileje dla wspólnego dobra. Są dobrowolnymi ofiarami tyranii stworzonego przez siebie społeczeństwa, w którym wszelkie próby wolności myśli są szybko usuwane przez siły porządku. Ten sztuczny ul jest Twoim domem, ale zawsze są wyjątki od reguły, w tym przypadku jesteś jednym z nich. Nazywasz się Faith Connors. Jesteś biegaczką. Byłą włamywaczką, kurierką i szpiegiem korporacyjnym, która porusza się po dachach wieżowców z pełną swobodą. Twoje wybory wciągnęły Cię w konflikt między korporacjami a tymi, którzy sprzeciwiają się ustalonemu porządkowi. Maksymalnym wykładnikiem tego porządku jest Gabriel Kruger, szef ochrony, który poświęcił swoje ciało i duszę swojej pracy. Zrobiłby wszystko, aby zachować obecny status. Ale nie ułatwisz mu tego. Twoje ciało i umiejętności pozwalają Ci wykonywać niesamowite ruchy parkour. Możesz skakać, biegać lub wspinać się prawie wszędzie. Są to płynne ruchy, z pędem, którego możesz użyć jako podstawy stylu walki, który od czasu do czasu wykorzystasz, jeśli nie chcesz zostać zabity. Twoja walka będzie katalizatorem zmian, których społeczeństwo desperacko potrzebuje.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Mirror's Edge Catalyst

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj kodu aktywacyjnego, aby pobrać grę z aplikacji EA.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Mirror's Edge Catalyst

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  BaihuClaw
  BaihuClaw
  28 sty 2022, 08:33na dlcompare.com
  The sound effects are nice. If you don't know English, some tasks are difficult to do and you get bored in a short time because the tasks are similar to each other.
  Efekty dźwiękowe są przyjemne. Jeśli nie znasz angielskiego, niektóre zadania są trudne do wykonania i szybko się nudzisz, ponieważ zadania są podobne do siebie.
  WEASELBEE
  WEASELBEE
  21 gru 2021, 10:37na dlcompare.de
  Best parkour game on the market since release! Good for speedrunning as well. Getting better and better at certain runs is really addicting.
  Najlepsza gra parkour na rynku od czasu premiery! Dobre również do speedrunningu. Stawanie się coraz lepszym w niektórych biegach jest naprawdę uzależniające.
  Poky40
  Poky40
  24 kwi 2016, 22:03na dlcompare.fr
  Super jeu, j'ai jouer a la beta et je le recommande, super graphisme, gameplay améliorer et open world. Vivement le 9 Juin.
  Świetna gra, grałem w betę i polecam, świetna grafika, ulepszony gameplay i otwarty świat. Nie mogę się doczekać 9 czerwca.
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare