You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Mirror's Edge Catalyst

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Mirror's Edge Catalyst.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Mirror's Edge Catalyst.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Mirror's Edge Catalyst.
  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Mirror's Edge Catalyst.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Mirror's Edge Catalyst

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Miasto Szkła znów leży u Twoich stóp. Ze szczytu wieżowców widać ten wszechświat z betonu, stali i szkła, który pasuje do życia większości ludzi. Świat rządzony przez konglomerat korporacji. Są nowymi bogami w społeczeństwie, w którym prawa i wolności jednostek prawie nie istnieją. Prawie wszyscy oddali swoje przywileje dla wspólnego dobra. Są dobrowolnymi ofiarami tyranii stworzonego przez siebie społeczeństwa, w którym wszelkie próby wolności myśli są szybko usuwane przez siły porządku. Ten sztuczny ul jest Twoim domem, ale zawsze są wyjątki od reguły, w tym przypadku jesteś jednym z nich. Nazywasz się Faith Connors. Jesteś biegaczką. Byłą włamywaczką, kurierką i szpiegiem korporacyjnym, która porusza się po dachach wieżowców z pełną swobodą. Twoje wybory wciągnęły Cię w konflikt między korporacjami a tymi, którzy sprzeciwiają się ustalonemu porządkowi. Maksymalnym wykładnikiem tego porządku jest Gabriel Kruger, szef ochrony, który poświęcił swoje ciało i duszę swojej pracy. Zrobiłby wszystko, aby zachować obecny status. Ale nie ułatwisz mu tego. Twoje ciało i umiejętności pozwalają Ci wykonywać niesamowite ruchy parkour. Możesz skakać, biegać lub wspinać się prawie wszędzie. Są to płynne ruchy, z pędem, którego możesz użyć jako podstawy stylu walki, który od czasu do czasu wykorzystasz, jeśli nie chcesz zostać zabity. Twoja walka będzie katalizatorem zmian, których społeczeństwo desperacko potrzebuje.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Mirror's Edge Catalyst

Komentarze na Mirror's Edge Catalyst

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

WEASELBEE
21 gru 2021, 10:37 na dlcompare.de
Best parkour game on the market since release! Good for speedrunning as well. Getting better and better at certain runs is really addicting.
Najlepsza gra parkour na rynku od czasu premiery! Dobre również do speedrunningu. Stawanie się coraz lepszym w niektórych biegach jest naprawdę uzależniające.
Poky40
24 kwi 2016, 22:03 na dlcompare.fr
Super jeu, j'ai jouer a la beta et je le recommande, super graphisme, gameplay améliorer et open world. Vivement le 9 Juin.
Świetna gra, grałem w betę i polecam, świetna grafika, ulepszony gameplay i otwarty świat. Nie mogę się doczekać 9 czerwca.

Ocena użytkowników

Średnia : 4.7/5 (35 głosy)
Rew Prog Side Ad DL2
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Mirror's Edge Catalyst.

  • Użyj klucza cyfrowego na Origin, aby pobrać Mirror's Edge Catalyst.

  • Użyj kodu gry Mirror's Edge Catalyst PS4 w Playstation Network

  • Użyj kodu gry Mirror's Edge Catalyst na Xbox One na Xbox Live

  • Mirror's Edge Catalyst zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare