Zwiastun gry Star Wars Outlaws pozostawił po sobie bardzo dobre wibracje

Zwiastun gry Star Wars Outlaws pozostawił po sobie bardzo dobre wibracje

Star Wars Outlaws będzie pierwszym dużym tytułem wydanym po wygaśnięciu umowy EA na wyłączność praw do serii. Dlatego też jest to pierwsza okazja, aby zobaczyć inne podejście do Gwiezdnych Wojen. Ubisoft postanowił odstawić Jedi na bok w swojej pierwszej grze i skupia się na najniższych z najniższych. Łajdacy, przemytnicy i najbardziej podejrzani ludzie w galaktyce znajdą się w centrum Star Wars Outlaws, przygody, która wydaje się odchodzić od niekończącego się konfliktu między dobrem a złem, aby skupić się nieco bardziej na przyziemnych rzeczach, takich jak przetrwanie i prosperowanie jako banita, gdy połowa galaktyki chce twojej głowy. Do tej pory mieliśmy tylko niewielki wgląd w Star Wars Outlaws, ale wczoraj ukazał się nowy zwiastun rozgrywki, który oferuje 10 minut akcji i lepsze spojrzenie na grę.

Poznaj Kay Vess

Bohaterką Star Wars Outlaws jest Kay Vess, łajdaczka, która zamierza dokonać największego napadu w historii galaktyki. W filmie śledzimy jej poczynania, gdy przemierza otwarty świat reprezentujący samoloty na Zewnętrznych Rubieżach. Budowanie swojej reputacji, wypełnianie niebezpiecznych misji i walka z wszelkiego rodzaju wrogami podczas postępów w grze to tylko części większej przygody fabularnej, która w niczym nie przypomina poprzednich gier Star Wars. Rozgrywka wygląda wystarczająco dynamicznie, walka jest na dobrym poziomie, a umiejętności, których Vess używa do pokonania swoich wrogów, są zróżnicowane, oferując wiele możliwości taktycznych. Jednak najlepszą rzeczą w tej grze jest to, że to Gwiezdne Wojny.

 

 

Star Wars Outlaws dostarczy wrażeń, które są wystarczająco dobre, aby mieć oko na tę grę. Dobra grafika i mechanika walki, skradanie się, eksploracja, sekrety i ekscytująca fabuła stanowią rdzeń nadchodzącej przygody. Gra może być jednak nieco zbyt ogólna. Kay Vess wciąż musi wyrobić sobie markę i zdobyć miejsce w sercu ogromnej społeczności, która kocha Gwiezdne Wojny, a to nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie dzierżysz miecza świetlnego. To może być największa wada gry, która wciąż musi udowodnić swoją wartość. Wydaje się jednak, że Ubisoft pracuje we właściwym kierunku i możemy mieć tylko nadzieję, że finalny produkt będzie tym, na co zasługują fani.

Premiera Star Wars Outlaws zaplanowana jest na 30 sierpnia na PC, Xbox Series i PlayStation. Jak zwykle, najlepsze ceny Star Wars Outlaws w przedsprzedaży są już dostępne w naszej porównywarce. Jeśli szukasz innych przygód osadzonych w tym samym uniwersum, warto rzucić okiem na Star Wars Jedi: Fallen Order i Star Wars Jedi: Survivor .

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare