Zostań narkotykowym lordem w Drug Dealer Simulator 2

Zostań narkotykowym lordem w Drug Dealer Simulator 2

Gry wideo pozwalają zanurzyć się w wirtualnych doświadczeniach wykraczających poza naszą wyobraźnię. Przemierzanie kosmosu w Starfield, wcielenie się w pirata w Sea of Thieves lub eksploracja niebezpiecznego świata fantasy w Elden Ring to rzeczy, które każdy może robić w zaciszu własnego domu. Nie musisz jednak wyjeżdżać tak daleko, aby zanurzyć się w ekscytującym doświadczeniu, a przyziemne rzeczy mogą być niezłą przygodą, o ile nie jest to coś, co normalnie robisz w swoim codziennym życiu. Drug Dealer Simulator 2 jest tego rodzaju doświadczeniem, ponieważ pozwala odkryć życie po złej stronie prawa. Kontynuacja gry Drug Dealer Simulator oferuje kolejną szansę na zanurzenie się w życiu przestępcy z mnóstwem nowości, które sprawiają, że przygoda jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Ulepszone doświadczenie

Drug Dealer Simulator 2 przenosi cię do Isla Sombra, egzotycznej lokalizacji pod dyktaturą, która jest idealna dla ciebie, aby stać się lordem narkotykowym, którym zawsze chciałeś być. Jako banita szukający schronienia, przybywasz na wyspę i wkrótce będziesz miał okazję rozpocząć swój narkobiznes. Gra oddaje do twojej dyspozycji szeroki zakres mechaniki, aby osiągnąć swój cel. Na początku będziesz samodzielnie gotować, porcjować i dystrybuować nielegalne substancje, ale wraz z rozwojem firmy będziesz mieć bardziej naglące sprawy. Zatrudniaj pracowników, zakładaj kryjówki i stwórz dobrze prosperujący kartel narkotykowy, którym możesz rządzić żelazną ręką, rozszerzając swoją działalność na pobliskie wyspy. Trzymaj wojsko na dystans, zajmij swoje terytorium i odpieraj ataki innych karteli, budując ogromną operację handlu narkotykami i stając się prawdziwym lordem narkotykowym.

 

 

Wszystko to może być bardzo znajome dla fanów pierwszej gry, ale Drug Dealer Simulator 2 wprowadza również kilka nowości. Gra jest znacznie większa niż jej poprzedniczka, z 6 razy większym światem, który można eksplorować solo lub z innymi przyjaciółmi w trybie kooperacji dla wielu graczy. Ulepszona sztuczna inteligencja, rozległe środowiska i cały smak technologii z początku 2000 roku sprawiają, że gra jest bardziej wciągająca i oferuje nowe możliwości. W miarę postępów pojawią się nowe wyzwania i zagrożenia, które pokażą ci, że życie przestępcy nie jest łatwe.

Drug Dealer Simulator 2 jest już dostępny na PC za pośrednictwem Steam. Możesz sprawdzić najlepsze oferty na kody do gry Drug Dealer Simulator 2 za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz stworzyć własne imperium przestępcze na tropikalnej wyspie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare