Zamówienia przedpremierowe Dragon Quest Monsters: The Dark Prince są dostępne na całym świecie

Zamówienia przedpremierowe Dragon Quest Monsters: The Dark Prince są dostępne na całym świecie

Square Enix ogłosiło, że nadchodząca gra fabularna Dragon Quest Monsters: The Dark Prince jest już dostępna w przedsprzedaży cyfrowej i w przedsprzedaży wyłącznie na Nintendo Switch. Ponadto zespół Square Enix ujawnił również więcej szczegółów na temat nowych systemów walki i rekrutacji potworów dostępnych dla graczy po oficjalnej premierze na całym świecie 1 grudnia 2023 roku.

Dragon Quest Monsters: The Dark Prince to najnowsza odsłona serii Dragon Quest Monster, w której zanurzysz się w epicką historię mrocznego księcia Psaro, pogromcy potworów, i zbudujesz drużynę potworów do walki z wrogami w miarę postępów w przygodzie, aby zostać Mistrzem Potworów.

 

 

W grze gracze mogą badać potwory i wysyłać je do walki, kontrolując do ośmiu członków drużyny, w tym do czterech w głównej drużynie i czterech kolejnych w rezerwach. W walce turowej gracze mogą wydawać precyzyjne rozkazy poszczególnym potworom lub ustalać ogólne taktyki, takie jak "Nie okazuj litości" lub "Skup się na leczeniu", i pozostawić potworom decyzję o szczegółach.

Moc Syntezy pozwala tworzyć nowe potwory poprzez łączenie dwóch potworów macierzystych w celu stworzenia nowego. Funkcja ta została zmieniona w Dragon Quest Monsters: The Dark Prince i zawiera teraz bardziej intuicyjne kombinacje dla powracających graczy i nowicjuszy.

W Dragon Quest MonstersThe Dark Prince jest o wiele więcej do odkrycia, takich jak talenty potworów, arena bitewna i kilka znajomych twarzy, które fani serii rozpoznają na pierwszy rzut oka.

 

 

Seria Dragon Quest nie jest obca spinoffom. Podczas gdy najnowsza odsłona głównej linii Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age została wydana w 2017 roku, a kolejna, Dragon Quest XII, została pokazana tylko w teaserze, saga otrzymała w międzyczasie inne spinoffy. Niedawno ukazało się Dragon Quest Treasures, a nadchodzące Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai jest tuż za rogiem. MMO Dragon Quest X również otrzymało wersję offline, ale utknęło za granicą jako gra dostępna wyłącznie w Japonii.

Gracze, którzy zamówią lub kupią w przedsprzedażyDragon Quest Monsters: The Dark Prince otrzymają również Zestaw Startowy, który zawiera:

  • Kolczyki Gwiezdnego Pyłu x1
  • Umiejętności ucznia x1
  • Bonusową kulę x5

Jeśli jesteś zainteresowany grą, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Dragon Quest Monsters : The Dark Prince przed oficjalną premierą na całym świecie 1 grudnia 2023 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare