K4G BG 4 EN
 
 

Zabójcy przybywają do Chaos Gate - Daemonhunters

Zabójcy przybywają do Chaos Gate - Daemonhunters

Odwieczna krucjata Kosmicznych Marines przeciwko armiom Rujnujących Mocy to powracający motyw w grach inspirowanych grą planszową Games Workshop. Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters oferuje fanom doskonałą okazję do zanurzenia się w tym świecie dzięki epickiej kampanii, w której Szarzy Rycerze próbują powstrzymać śmiertelną zarazę Nurgle'a przed rozprzestrzenieniem się w całym sektorze, potencjalnie dając początek kolejnemu Oku Terroru. Walki turowe w stylu XCOM 2, wiele klas postaci, zarządzanie oddziałami i mnóstwo opcji wyposażenia bohaterów do walki z demonami i Kosmicznymi Marines Chaosu to tylko niektóre z atrakcji niesamowitego doświadczenia osadzonego w Mrocznym Millenium.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters szybko przekonał do siebie fanów po premierze i został rozszerzony o dodatkową zawartość poprzez darmowe aktualizacje i kilka DLC, w tym Duty Eternal, który dodaje potężnego Dreadnoughta do Twoich sił w grze. Ukończenie kampanii dla jednego gracza w grze nie jest jednak łatwym zadaniem, a deweloper Complex Games dodaje nowe posiłki dla Szarych Rycerzy, a do tego zadania wybrano najbardziej śmiercionośnych zabójców Imperium.

Egzekucja zdrajców

Nowe DLC Execution Force wprowadza do gry czterech mistrzów zabójców, po jednym z każdej świątyni. Chociaż wszyscy z nich są potęgami zdolnymi do szybkiego usunięcia zagrożenia z pola bitwy, każdy z nich używa innej metody. Podczas gdy zabójcy Culexus używają swoich mocy do neutralizowania i zabijania wrogich Psykerów, zabójcy Eversor wykorzystują swój gniew, by stać się niepowstrzymanymi berserkerami. Zabójcy Callidus używają Metamorfiny, aby zbliżyć się do swoich celów i szybko poderżnąć im gardła ostrzami C'Tan, a zabójcy Eversor mogą zlikwidować każdy cel z zabójczą precyzją, jak doświadczeni myśliwi.

 

 

Wraz z nowymi wzmocnieniami, Execution Force dodaje również nowe rodzaje misji, w których będziesz musiał atakować wrogie statki i walczyć z nowym rodzajem plagi. Nowe DLC ukaże się 25 lipca na PC za pośrednictwem Steam i znajdziesz je w najlepszej cenie w naszej porównywarce wraz z najlepszymi ofertami na klucze Steam do Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters. Zdecydowanie zalecamy, aby dać grze szansę, jeśli jesteś fanem rozgrywki stołowej.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare